Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Prawiczek44

BDSM ktoś był na sesji

Polecane posty

Z partnerkami sesje niezliczoną liczbę razy. Natomiast u komercyjnych domin kilka razy. 

Najlepsza komercyjna sesja była z dwiema dominami z Gdańska. Były wyjątkowo wredne, od samego wejścia jedna, z dziewczyn zaczęła mnie wyzywać, ponieważ czegoś nie dosłyszałem. Jeszcze przed wypełnieniem ankiety musiałem się rozebrać do naga. Było to dla mnie mocno nie komfortowe ponieważ sesja zaczęła się praktycznie po przekroczeniu progu mieszkania. 

Natomiast jeśli chodzi o już główną zabawę to tak mną pomiatały, że momentami nie wiedziałem, której liżę pupę. Zaznaczyłem, że lubię poniżanie, więc pluły na mnie, aportowałem, lizałem im pachy, stopy, jak wcześniej wspomniałem pupy. Do tego siadanie na twarzy, policzkowanie, ciągnięcie za włosy, spanking. 

Przerwałem sesję w ostatnich minutach bo zaznaczyłem w ankiecie obsikiwanie i miałem otworzyć usta aby mi do nich nasikały. To było wtedy dla mnie granica, z której przekroczeniem miałem problem. Było też bliski płaczu, z powodu rzeczy, które działy się wcześniej. 

Niemniej z perspektywy czasu bardzo dobrze wspominam. Jeśli ktoś lubi BDSM to genialna sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc ostatnio na sesji to gosc rozebral się do naga po rewizji  skulem kajdankami z tyłu  i dostał lanie umówiliśmy się za tydzień  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×