Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nataliaaa14695

Brak przyjaciół - samotność :(

Polecane posty

Nie mam żadnych przyjaciół, w sumie nawet znajomych, nie mam kompletnie nikogo. Niedługo dostanę załamania nerwowego przez to, że nie mam z kim wyjść gdzieś na miasto, do kina czy gdziekolwiek albo po prostu się spotkać i porozmawiać. Jestem nieśmiała to prawda, ale marzę o jakiejkolwiek znajomości. Wiecznie siedzę w domu, właściwie wychodzę tylko na zakupy czy coś z takich typowych życiowych obowiązków. Pracuję zdalnie przez małe problemy zdrowotne. W weekendy i urlopy jest to samo siedzę w domu i się nudzę, choć chciałabym z kimś gdzieś wyjść. Czy ktoś z Was też tak ma lub podobnie? Nie ma znajomych, przyjaciół i jest samotny/a? Czuję, że tylko ja jestem jakimś... odludkiem 😞
Jestem z woj. dolnośląskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nataliaaa14695 napisał:

Wiecznie siedzę w domu, właściwie wychodzę tylko na zakupy czy coś z takich typowych życiowych obowiązków.

Jeśli tylko siedzisz w domu to nie dziw się, że nie masz znajomych. Żeby z kimś się spotkać, trzeba wyjść.

Zapisz się do grup zainteresowań na FB, w swoim mieście. Ludzie z nich spotykają się aby wspólnie pograć w planszówki, pobiegać, pojeździć rowerami itd. W ten sposób nawiązuje się znajomości i przyjaźnie. Też tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na koronawirusa tak sprawa wygląda, że te nasze wyjścia są mocno ograniczone. Kina, baseny i fajne miejsca są zablokowane. Pracując zdalnie człowiek nawet się nie stroi... Znajdź rozmówców w internecie. Na czacie, na forum pisz i zainteresuj kogoś sobą. Albo pisz sama do siebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dyskotekach & w bibliotekach nic nie znalazłem - czasy samotności nastały, a Polska się starzeje! Rozpady więzi społecznych u wielu nastąpiął + Euro sieroty!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Clown666 napisał:

Na dyskotekach & w bibliotekach nic nie znalazłem - czasy samotności nastały, a Polska się starzeje! Rozpady więzi społecznych u wielu nastąpiął + Euro sieroty!

Niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×