Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
TakiZwykłyGość

Dziewczyna ze sklepu

Polecane posty

Witam wszystkich mam pewien problem. Tydzień temu dowiedziałem się od znajomej (właścicielki sklepu) że jej koleżanka która pracuje u niej w weekendy jest miłą dziewczyną i nikogo obecnie nie ma. Postanowiłem więc do niej zagadać ale że jestem nieśmiały to zaprosiłem ją na Fb i napisałem. Na początku rozmowa fajnie się toczyła przez pierwsze dwa dni. Później z kolejnymi dniami ona zaczęła trochę tracić zainteresowanie i rozmowy były nudniejsze przez co popełniłem błąd i zadałem niepotrzebne prywatne pytanie które nie zbyt się jej spodobało. Wygląda na to ze się do mnie trochę zniechęciła i podejrzewam że nie dam rady pokazać się od lepszej strony na fb. Chciałbym pójść do sklepu i porozmawiać z nią w cztery oczy (nie widzieliśmy się nigdy na żywo bo ona pracuje tam od niedawna). Wiem że może nie mam u niej już za dużych szans (chociaż bardzo bym chciał) ale chciałbym pokazać się chociaż od innej strony, przeprosić może za niektóre błędy żebym nie kojarzył się z kimś nieprzyjemnym. Niektórzy pewnie powiedzą że powinienem olać temat ale nie chce być taki niemiły bo wygląda na fajną dziewczynę. Więc stąd mojej pytanie, co mógłbym jej powiedzieć żeby  zmyć te złe wrażenie i żeby może trochę się do mnie przekonała??

Z góry bardzo dziękuje za każdą pomoc i przepraszam za długą wypowiedz do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te parę ostatnich dni pisaliśmy o różnych sytuacjach które dzieją się w naszej okolicy, bo mieszkamy od siebie jakieś 20km i znamy dużo tych samych ludzi. A te niepotrzebne prywatne pytanie które napisałem to ,,Ilu miałaś chłopaków". Nie wiem czemu wystrzeliłem z tym pytaniem, było głupie i niepotrzebne, no ale czasu nie cofnę. Ona mi odpowiedziała że nie rozumie czemu mnie to ciekawi, że prawie się nie znamy i nie będzie mi mówić o takich prywatnych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2021 o 23:47, TakiZwykłyGość napisał:Chciałbym pójść do sklepu i porozmawiać z nią w cztery oczy (nie widzieliśmy się nigdy na żywo bo ona pracuje tam od niedawna).

Chcesz ja nachodzić kiedy jest w pracy i rozmawiać w cztery oczy (podkreślając) kiedy jest w pracy? Creepy. Najlepiej gdybys ja zapytał czy miałaby ochotę np na spacer? Rozjaśniłoby Ci to sytuacje, jeśli nie jest zainteresowana to robienie takich niespodzianek tylko może zaszkodzić, a dodatkowo stracisz czas na rozmyślanie i dziwne akcje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×