Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
15latek

Koleżanka z klasy przebiera się Przy mnie

Polecane posty

Hej! 

Mam pytanie dotyczącej pewnej sytuacji. 

Nie tak dawno, spotkałem się z  koleżanką  z mojej byłej klasy u niej w domu. Po wróceniu do domu postanowiliśmy w coś pograć. Nagle niespodziewanie jak niby nigdy nic, zaczęła się przy mnie przebierać. 

Chicałbym abyście się nie naśmiewali i powiedzieli co naprawdę myślicie. Czy ta sytuacja coś mi miała przekazać? Dodam, że oboje mamy 15 lat oraz zawsze mieliśmy ze sobą przyjazne stosunki. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, 15latek napisał:

powiedzieli co naprawdę myślicie.

Właśnie powiedziałem. 😉

4 godziny temu, 15latek napisał:

Czy ta sytuacja coś mi miała przekazać?

Tylko tyle, że nie wstydzi się Ciebie.

4 godziny temu, 15latek napisał:

Dodam, że oboje mamy 15 lat oraz zawsze mieliśmy ze sobą przyjazne stosunki. 

Trochę wcześnie na stosunki.😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś zapytać koleżanki podobnie jak nas. Oczekując jednak, że odpowiedź może być wymijająca. Wyjścia są najpewniej dwa. Dziewczyna po prostu Ci ufa, więc nie widzi nic zdrożnego w sytuacji gdy widzisz ją ubraną podobnie jak na zwykłej plaży. Może to też oznaczać, że wysyła Ci sygnały erotyczne, co w tym wieku właśnie zaczyna się przeważnie nasilać.
Jeśli odpowie, że jest to wersja pierwsza to gratuluje masz przyjaciółkę, która Ci ufa i nie udaje wstydu. Jeśli wersja druga to powinieneś z nią omówić tę sprawę na spokojnie. Jeśli jednak usłyszysz wersję pierwszą, ale w nią nie uwierzysz i uznasz, że to jednak ma podłoże erotyczne powinieneś unikać zbyt częstych kontaktów koleżanką, gdyż może być nieszczera lub oczekiwać od Ciebie domyślania się... a to może spowodować konflikt.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MikulskAneta napisał:

Powinieneś zapytać koleżanki

Przecież on chciał, żeby powiedzieć a nie napisać. Bez sensu się produkujesz. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, 15latek napisał:

Jeżeli chodzi o stosunilki to chodziło mi o przyjacielskie ale okej 😁

FwB nie jest złe. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Przecież on chciał, żeby powiedzieć a nie napisać. Bez sensu się produkujesz. 😜

Trzeba wiedzieć nie tylko o co zapytać, ale też być przygotowanym na różne wersje. Postarałam się przygotować faceta na możliwe opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, julka.roxi.btslove napisał:

ale że jak- widzałeś bielizne czy co? bo co to znaczy że się przebierała? do koszuli czy bielizny samej czy całkiem nago bo to już szok!? bo jak do koszulki to jeszcze okej ale jak bielizna to tez zależy jak to było bo jak się wypinała itd to dziwna sprawa a jak ta sobie siedziała i szybko zmieniła ciuchy to normalne i po prostu widać sie dobrze czuje z Tobą a nie ta skrępowana albo przed nikim się nie krpuje

W tym wypadku miała na sobie wtedy tylko bieliznę. Przebierała się wolno i widziła że ją widzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, julka.roxi.btslove napisał:

ale że jak- widzałeś bielizne czy co? bo co to znaczy że się przebierała? do koszuli czy bielizny samej czy całkiem nago bo to już szok!? bo jak do koszulki to jeszcze okej ale jak bielizna to tez zależy jak to było bo jak się wypinała itd to dziwna sprawa a jak ta sobie siedziała i szybko zmieniła ciuchy to normalne i po prostu widać sie dobrze czuje z Tobą a nie ta skrępowana albo przed nikim się nie krpuje

W tym wypadku miała na sobie wtedy tylko bieliznę. Przebierała się wolno i widziła że ją widzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wy kiedykolwiek mieliście taką sytuację. Jak to się stało i jak się zakończyło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, 15latek napisał:

A czy wy kiedykolwiek mieliście taką sytuację. Jak to się stało i jak się zakończyło? 

Jasne, że tak. Skończyło się tak, że złapałem ją za łiłę. Kiedy ją się przebierałem, od razu łapała mnie za gucz. To było bardzo miłe. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2021 o 13:50, 15latek napisał:

A ktoś inni coś na ten temat powie? 

Pewnie jak by wiedziała że będziesz taki zszokowany to by tego nie zrobiła. Chyba że tego chciała. Zależy też jaką tą bieliznę miała. Jeżeli to co trzeba zakrywała, żadnych żadnych prześwitów to w czym problem. Nie widziałeś dziewczyny w kostiumie kąpielowym? Niektóre kostiumy plażowe są bardziej wyzywające od zwykłej bielizny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2021 o 17:05, Aga98 napisał:

Pewnie jak by wiedziała że będziesz taki zszokowany to by tego nie zrobiła. Chyba że tego chciała. Zależy też jaką tą bieliznę miała. Jeżeli to co trzeba zakrywała, żadnych żadnych prześwitów to w czym problem. Nie widziałeś dziewczyny w kostiumie kąpielowym? Niektóre kostiumy plażowe są bardziej wyzywające od zwykłej bielizny. 

Miała chyba zwykłą bieliznę, ale i tak dla chłopaka to zdziwienie że tak nagle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagle? Pewne nie od wczoraj się znacie. Pewnie uważa cię za dobrego przyjaciela. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×