Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
truskawkowelove

Chłopak ma pretensje, że nie mogę u niego spać

Polecane posty

Hej,

zaczęłam się spotykać z chłopakiem i wyszło tak, że zrobiliśmy sobie maraton serialu i 2 razy u niego nocowałam, ale nie uprawialiśmy seksu. Ciężko nam się spotkać, bo od rana pracujemy, a on od 19 ma codziennie treningi i właśnie wchodzą spotkania 16-18 lub 21 dopiero. Dzisiaj zaczął mieć pretensje i strzelił focha, bo w weekend mam zajęcia na uczelni plus egzaminy i napisałam mu możemy się spotkać, ale wracam do siebie spać, bo na 8 mam egzaminy- to zaczął, że ok odpuszczamy sobie to spotkanie jak nie mogę u niego spać, on mi nie będzie przeszkadzał itd. dodam, że to początki bardziej znajomości i nie będę u niego nocować za każdym razem, bo nawet parą nie jesteśmy i pytanie o co mu chodzi? Czy serio oczekuje, że będę na każde zawołanie i będę spać co chwilę? Czy przysłowiowo czeka tylko na to "jak mnie zaliczy"? 

Edytowano przez truskawkowelove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd mamy wiedzieć, na co on liczy? Trzymaj się swoich postanowień i rób, jak Ci wygodnie.

Edytowano przez agent of Asgard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, truskawkowelove napisał:

[...] Ciężko nam się spotkać, bo od rana pracujemy, a on od 19 ma codziennie treningi i właśnie wchodzą spotkania 16-18 lub 21 dopiero. Dzisiaj zaczął mieć pretensje i strzelił focha, bo w weekend mam zajęcia na uczelni plus egzaminy i napisałam mu możemy się spotkać, ale wracam do siebie spać, bo na 8 mam egzaminy [...]

Czyli, kiedy on ma swoje treningi, Ty musisz zrozumieć i się dostosować, ale kiedy Ty masz naukę, to on zaczyna skakać z fochem, bo nie spełniłaś jego widzimisię?... dość niedojrzałe i egoistyczne zachowanie. Nie poddawaj się takiej manipulacji i presji, tylko spokojnie wyrażaj swoje potrzeby i postępuj zgodnie z nimi. Facet musi to zaakceptować i nauczyć się, że nie wszystko zawsze będzie po jego myśli. Jeśli nie bierze pod uwagę Twojego dobra, relacja nie rokuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, julka.roxi.btslove napisał:

Nie rób nic czego nie chcesz, tyle! Jeśli sobie pójdzie to znaczy że chciał tylko zaliczyć.

Tak wiem i przedstawiłam mu sytuację, że do niedzieli jestem zajęta studiami, a potem będę miała więcej tego wolnego. Odpisał, bo mu jasno zaznaczyłam, że nie będzie tak, że wiecznie u niego będę nocować niby "to rozumie, ale jakoś mnie nie przekonuje to" więc zobaczymy co odwali w najbliższych dniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Nenesh napisał:

Czyli, kiedy on ma swoje treningi, Ty musisz zrozumieć i się dostosować, ale kiedy Ty masz naukę, to on zaczyna skakać z fochem, bo nie spełniłaś jego widzimisię?... dość niedojrzałe i egoistyczne zachowanie. Nie poddawaj się takiej manipulacji i presji, tylko spokojnie wyrażaj swoje potrzeby i postępuj zgodnie z nimi. Facet musi to zaakceptować i nauczyć się, że nie wszystko zawsze będzie po jego myśli. Jeśli nie bierze pod uwagę Twojego dobra, relacja nie rokuje. 

Dlatego też ta sytuacja pokaże mi czy faktycznie "niby wszystko rozumie jak mi napisał" czy tylko tak gada i strzeli jeszcze większego focha. Po prostu musi wiedzieć i pokazuję mu, że mam swoje życie i nie będę na każde jego zawołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ale dlaczego on sobie myśli że będziesz?

Dlatego, że mieszkamy blisko siebie w tym samym mieście i chyba myśli, że no po pracy czy wieczorem będę codziennie u niego 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Dziwna sytuacja. Nie rób niczego wbrew sobie ,możliwe że chciał Cię zaliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, truskawkowelove napisał:

pokazuję mu, że mam swoje życie i nie będę na każde jego zawołanie

Tak trzymaj, inaczej nie będzie Cię szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×