Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
angel_19

CV bez doświadczenia

Polecane posty

Hejka. Wiem że to głupie pytanie ale jak napisać dobre CV będąc osobą bez doświadczenia? Po gimnazjum wyjechałam za granicę i nie poszłam dalej do szkoły, teraz chodzę do szkoły zaocznie i szukam swojej pierwszej pracy w Polsce... Tylko teraz na co patrzą pracodawcy w sklepie? Co trzeba umieć? Co wpisać do CV nie mając doświadczenia zawodowego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, angel_19 napisał:

Co trzeba umieć?

Trzeba umieć pójść do kilku sklepów, poprosić o rozmowę z kierownikiem lub właścicielem i powiedzieć, że szukasz takiej pracy a nie wysyłać CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2021 o 20:13, Nemetiisto napisał:

Trzeba umieć pójść do kilku sklepów, poprosić o rozmowę z kierownikiem lub właścicielem i powiedzieć, że szukasz takiej pracy a nie wysyłać CV.

Prawda. Tyle że jest to idealny sposób na szukanie pracy za minimalną. Firma z dużym M w logu na pewno by na to poszła. W przypadku mniejszych firm, gdzie szanuje się pracownika lepiej podrasować swoje CV. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, huntman45 napisał:

Tyle że jest to idealny sposób na szukanie pracy za minimalną.

Niezależnie od metody w tych branżach to na początek będzie minimalna. Natomiast w ten sposób moja była została technologiem w dwóch zakładach z pensją ponad 5 tys. choć wcześniej wysyłała wiele CV bezskutecznie. Nie nas reguły. Trzeba próbować wszystkich sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×