Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, jestem na etapie, gdzie muszę już zdecydować kim chcę zostać. Prawnik czy lekarz? Który zawód wybrać? Z jednej strony bardzo interesuje mnie ten pierwszy, jednak nie jestem zbyt dobra z historii, z czym może być problem...A jeśli chodzi o drugi...lubię biologię, chemię, i co najważniejsze - jestem z nich dobra, ale kompletnie nie widzę siebie w roli lekarki. Jeśli ktoś z was mógłby mi doradzić, na który z tych dwóch zawodów się zdecydować, byłabym bardzo wdzięczna. 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale niestety chyba nie jestem w stanie, ponieważ nie mam skończonego nawet 14 roku życia. Wątpię, żeby ktoś, w tak młodym wieku, przyjął mnie na staż w szpitalu. Zadałam to pytanie, ponieważ za rok będę pisać test, na który muszę wybrać jeden z kilku dodatkowych przedmiotów. Rozważałam historię, po której mogłabym iść na profil humanistyczny, a później na prawo, albo biologię, po której poszłabym na biol-chem, a później na medycynę. Także po prostu chciałam, aby ktoś doradził mi, który z nich wybrać ;).

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, blada dooopa napisał:

i lekarz i prawnik to kuurwa, już prostytutki mają więcej moralności

Nie mam na celu Cię tym urazić, masz oczywiście prawo do własnego zdania, ale po twoim zdjęciu profilowym wnioskuję, że ty tez jej za dużo nie masz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi ogólnie o twój profil ;).  A jeśli chodzi jeszcze o twój wcześniejszy wpis, nie wszyscy ludzie są tacy sami, to, że kilku z nich zachowuje się tak jak zachowuje, nie świadczy o tym, że należy przekreślać od razu, grubą kreską innych oraz ich obrażać. Nie wiem czy wiesz, ale takie zachowanie jest przykładem braku moralności ;). 

Pozdrawiam 🙂

I życzę Ci miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×