Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Angeeelx

littleblueberrysmile

Polecane posty

Pamiętacie ją? jakieś 7-8 lat temu to była moja ulubiona youtuberka i pamiętam jak czekałam na każdy jej film z niecierpliwością. Zastanawiam się czemu zmieniła kontent i nagrywa po angielsku, ma znacznie mniejsze wyświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś uwielbiałam ją oglądać. Jestem w podobnym wieku do niej i pamiętam jak zazdrościłam jej ciuchów i pokoju. Szkoda, że nie robi już takich filmików jak kiedyś typu moja rutyna, haule. Aż mi się smutno zrobiła jak obejrzałam jej filmik na którym mierzy ciuchy z nastoletnich lat i się z nich wyśmiewa. To były normalne rzeczy które wielu ludzi nosi do dziś i wyglądała w nich lepiej niż w tym co nosi teraz. Teraz jej styl jakoś mi się nie podoba. Nie raz takie babcine ciuchy zakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie razi, gdy ktos ubiera sie po babcinemu. Ale w wiekszosci ludzie silacy sie na oryginalnosc (babcina lub inna) wygladaja sztucznie - jak przebrani, a nie jak ubrani. Moze Dominika czuje sie naprawde komfortowo w stylu, ktory od jakiegos czasu pokazuje, zwlaszcza ze pasuje do jej urody. Mnie on jednak nie przekonuje, szczegolnie ze prezentuje go ona w sposob daleki od mojej estetyki (czesto lolitkowaty plus mizdrzenie sie do kamery i rozkraczone pozy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×