Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Moni86

Chyba zwariowałam

Polecane posty

Po rozstaniu poznałam faceta przez telefon sprzedając pojazd i utrzymujemy kontakt od października w tym że się nie spotkaliśmy bo dzieli nas ponad 600km  jest idealny w tym że mam jakąś blokadę że musię nie spodobam czy coś a bardzo się przywiązałam do godzinnych rozmów, męczy tochholernie..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey

Proponuję spotkać się jak najszybciej i mieć to z głowy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Moni86 napisał:

Po rozstaniu poznałam faceta przez telefon sprzedając pojazd i utrzymujemy kontakt od października w tym że się nie spotkaliśmy bo dzieli nas ponad 600km  jest idealny w tym że mam jakąś blokadę że musię nie spodobam czy coś a bardzo się przywiązałam do godzinnych rozmów, męczy tochholernie..... 

To nawet nie dodaliście się do znajomych na FB ? Czyli on może być żonaty, a Ty nic o nim nie wiesz...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2021 o 13:39, Moni86 napisał:

Po rozstaniu poznałam faceta przez telefon sprzedając pojazd i utrzymujemy kontakt od października w tym że się nie spotkaliśmy bo dzieli nas ponad 600km  jest idealny w tym że mam jakąś blokadę że musię nie spodobam czy coś a bardzo się przywiązałam do godzinnych rozmów, męczy tochholernie..... 

Zawsze jest taka możliwość ja mam tak za każdym razem pisze się super a jak mnie zobaczą na żywo to się wycofują😂 tylko ,ze ja jestem przy kości..cóż takie życie mają do tego prawo. Nie przedłużaj szkoda czasu spotkaj się jak najszybciej może nie będzie tak źle..Widział jakieś Twoje zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×