Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Łukasz0102

Dlaczego kobiety są takie wredne

Polecane posty

6 minut temu, agent of Asgard napisał:

Poczytaj sobie o 5 językach miłości. Jedni mówią o uczuciach, a inni wyrażają je czynami albo za pomocą prezentów. Może ma inne potrzeby, inny sposób pokazywania, że im na kimś zależy. Poza tym, jeśli niedługo jesteście ze sobą, wszystko rozwija się powoli, może jeszcze za wcześnie na poważne deklaracje.

Rzuć ją... (jak nie mówi to dziękuję to kawał z niej chama reszta dziada) A ja znam dziewczynę co lubi scat, akceptuje zoofilie, ale pocałunków NIE. I gadaj tu z taką ; D

Ktoś chce jej zdjęcie ? ; D hahahaha

19 minut temu, agent of Asgard napisał:

Poczytaj sobie o 5 językach miłości. Jedni mówią o uczuciach, a inni wyrażają je czynami albo za pomocą prezentów. Może ma inne potrzeby, inny sposób pokazywania, że im na kimś zależy. Poza tym, jeśli niedługo jesteście ze sobą, wszystko rozwija się powoli, może jeszcze za wcześnie na poważne deklaracje.

Najbardziej jednak boli że absolutnie paktycznie nie piszemy ze sobą a spotkanie raz na miesiąc. coś ja napisze to odezwie sie po dwóch dniach.

2 minuty temu, Niby normalny napisał:

Najbardziej jednak boli że absolutnie paktycznie nie piszemy ze sobą a spotkanie raz na miesiąc. coś ja napisze to odezwie sie po dwóch dniach.

Ale to ma być związek czy układ?

8 godzin temu, Niby normalny napisał:

Bo ty tak czujesz  🤣

Facet jest prosty czy gardzi czy nie gardzi to jest nie ważne w większości przypadkach. Autor tutaj po prostu ma dość tego ciągłego ignorowania przez płeć przeciwną. 

A co do tego gardzenia patrz tego kolesia od nie płacenia za kawę niby tak gardził co chwile hejterskie teksty na temat kobiet, a jak się w jego życiu pojawiła to motylki w brzuchu i już uwielbia kobiety.

Nie interesuje mnie co mas w tej sprawie do napisania. Jeżeli piszę , że tak czuje, to tak czuje, a co Ty tam się nagimnastykujesz od siebie to już Twoja sprawa. Temat uważam za zamknięty. 

8 godzin temu, AnotherDimension napisał:

hahahaha ; D Ale fajny temat ; D Nieźle się ubawiłem. Mnie też wmawiają, że gardzę z kobietami haha ; D Może w końcu im przytaknę ? Zobaczymy co na to drogie Panie ? Słuchaj koleś !!! Jak ktoś Ci już powiedział - tu NIE znajdziesz nikogo, tu siedzą same kobiety co są już stetryczałe no albo po prostu mężatki, ONE Ciebie nie chcą !!! TO rozumiesz ? I jeszcze raz powiem : po co podrywać kobiety (które są taaakie wredne i chcą Cię tylko naciągnąć na kasę) jak można podrywać dziewczyny ? Teraz trudno to ogarnąć, ale wystarczy jedna !!! NO, ja taką mam ; ) Kiedyś stanie się kobietą (czytaj : stanie się wredna) i wtedy albo ona albo ja ją rzucę... EASY ? Aha  -  kto mnie tak obraża ? NO - Asia (19) z Interii, bo zawsze wyjdzie, że ona ciągle dzieci bije, teraz ma do tego rękawiczkę, EHH (z kobietami) Ale temat fajny - serdecznie pozdrawiam (z kobietami) hahahaha, o boże ; )

To nie jest portal internetowy do umieszczania  swoich anonsów. Czy Was coś ominęło, jakaś wiedza na ten temat? Skąd te gorzkie żale? 

1 godzinę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Nie interesuje mnie co mas w tej sprawie do napisania. Jeżeli piszę , że tak czuje, to tak czuje, a co Ty tam się nagimnastykujesz od siebie to już Twoja sprawa. Temat uważam za zamknięty. 

tetwoje czucie to ocenianie człowieka po okładce.

Forum dla kobiet. Dyskusje, opinie, porady. Seks i związki, moda i...

To znajdziecie w opisie wpisujac w google haslo  kafeteria. pl.

Stad to:

2 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

To nie jest portal internetowy do umieszczania  swoich anonsów. Czy Was coś ominęło, jakaś wiedza na ten temat? Skąd te gorzkie żale? 

39 minut temu, AZS56 napisał:

Stad to:

To jest Forum Kafeteria, a znajdujemy się w dziale "Życie uczuciowe" i to jest portal dla kobiet. To nawet gorzej dla facetów, bo co tutaj robicie? 🤔 Na moje oko wylewacie swoje frustracje, przy okazji, oczekujecie pochwal, a i tego, zeby Was absolutnie źle nie oceniać. Dziwne. 

1 minutę temu, marawstala napisał:

Każdy posiada wiele oblicz : ) 

13 twarzy Greya

9 godzin temu, AZS56 napisał:

Stad to:

9 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

To jest Forum Kafeteria, a znajdujemy się w dziale "Życie uczuciowe" i to jest portal dla kobiet. To nawet gorzej dla facetów, bo co tutaj robicie? 🤔 Na moje oko wylewacie swoje frustracje, przy okazji, oczekujecie pochwal, a i tego, zeby Was absolutnie źle nie oceniać. Dziwne. 

Bez nas byłoby Wam smutno. Serio chcecie nas stąd wygonić? 😂

Przed chwilą, duży ogórek napisał:

13 twarzy Greya

Nie : ) bardziej to, że złość jest ludzka a nie dozwolona tylko jednej płci... nie zawsze warto się złościć, ale bywa i tak : )

• Like 1

1 minutę temu, marawstala napisał:

Nie : ) bardziej to, że złość jest ludzka a nie dozwolona tylko jednej płci... nie zawsze warto się złościć, ale bywa i tak : )

Każdy ma w życiu role do odegrania, Grey chciał mieć harem nie? doszedł aż do 50.

8 minut temu, duży ogórek napisał:

Każdy ma w życiu role do odegrania, Grey chciał mieć harem nie? doszedł aż do 50.

Grey to zagwozdka dla psychologa : )

Myślę że taka ich natura ale pewne zachowania wynosi się z domu, otoczenia.

Najgorzej jak z taką piszesz na komunikatorze czy rozmawiasz w realu, a ona tylko odpowiada półsłówkami: „aha” „ok” „no” itd. To mnie niesamowicie wkurza (ale nie daje sobie tego poznać).

44 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Bez nas byłoby Wam smutno. Serio chcecie nas stąd wygonić? 😂

Bez tego  Waszego ciągłego użalania się nad sobą? Byłoby nam smutno?  Uhu. A przecież se siedź. 

1 minutę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Bez tego  Waszego ciągłego użalania się nad sobą? Byłoby nam smutno?  Uhu. A przecież se siedź. 

Czy Ty aby czasem nie generalizujesz?

3 minuty temu, Argen napisał:

Najgorzej jak z taką piszesz na komunikatorze czy rozmawiasz w realu, a ona tylko odpowiada półsłówkami: „aha” „ok” „no” itd. To mnie niesamowicie wkurza (ale nie daje sobie tego poznać).

A właściwie dlaczego nie? Przecież takie pisanie czy spotykanie się ma sprawiać przyjemność. 

7 minut temu, BoniBluBąbel napisał:

Bo musi byc równowaga do przemilych mezczyzn.

Przecież to ci przemili, dobrzy mężczyźni się użalają, że żadna ich nie chce - tylko takich badassów, jak ja...

Dnia 20.01.2021 o 14:28, Łukasz0102 napisał:

Niby milutkie słodziutkie a jak przychodzi co do czego, to jędza.Czemu tak robicie?

Jak można ogólnie tak pisać o kobietach ? Nawet jeżeli spotkała Cię taka sytuacja od 5-10-30 kobiet to chyba nadal nie możesz pisać tak o wszystkich ?

9 minut temu, agent of Asgard napisał:

Przecież to ci przemili, dobrzy mężczyźni się użalają, że żadna ich nie chce - tylko takich badassów, jak ja...

Co znaczy badassów ? 🤔

Przed chwilą, BoniBluBąbel napisał:

Brudasow

Aaa ok 😁

2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Co znaczy badassów ? 🤔

Chyba asów-złych lub asów-zła😂

1 minutę temu, irukangi napisał:

Chyba asów-złych lub asów-zła😂

O kolejna wersja 😁

W sumie Asowie to w mitologii nordyckiej rasa bogów, z której wywodził się mój braciszek Thor, a ja, przypominam, jestem adoptowany.

Napisano (edytowany)
7 minut temu, Elciaa29 napisał:

Co znaczy badassów

przypomniał mi się angielski ze szkoły badass - zła doopa jak jedna koleżanka tłumaczyła 😄

Edytowano przez Argen

Przed chwilą, Argen napisał:

przypomniał mi się angielski ze szkoły badass - zła doopa jak jedna koleżanka tłumaczyła 😄

Kolejna wersja 😁 dobra już starczy , wygooglowałam sobie 😉

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Argen napisał:

No bo to znaczy du-pek, drań, ale też zaje-bisty. 😂
Po prostu kwintesencja Lokiego.

Edytowano przez agent of Asgard

2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

No bo to znaczy du-pek, drań, ale też zaje-bisty. 😂
Po prostu kwintesencja Lokiego.

Twa skromność ostatnio rozkwita 😎

• Thanks 1

13 minut temu, Elciaa29 napisał:

Twa skromność ostatnio rozkwita 😎

Owszem, nie pozwala mi wymienić moich innych, rozlicznych oczywiście, cnót - ale jestem szczęśliwy, że sami zauważacie przynajmniej niektóre. ❤️

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się