Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Łukasz0102

Dlaczego kobiety są takie wredne

Polecane posty

Rany nie odpisała i lament, przyjmij z pokorą nic nikt nie jest Ci winien i jeśli nie ma ochoty to nie musi odpisać. 

1 minutę temu, Łukasz0102 napisał:

Kochająca czy nie widać zawsze będzie wredna, taka wasza natura

Spokojnie, ta wada blednie przy pozostałych.

• Haha 1

6 minut temu, Łukasz0102 napisał:

Kochająca czy nie widać zawsze będzie wredna, taka wasza natura

Na tym świecie jest pełno wrednych ludzi. I kobiet i mężczyzn.  Taki świat.

Szukaj i módl się a zostanie wysłuchane. 

Amen 😉

51 minut temu, Łukasz0102 napisał:

Jak można kogoś poznać jak nawet szansy nie dajecie? Pisze na priv, pewnie nienormalny

Kto Cię tak porobił, żeś taki zgorzknialy? Jedna, czy więcej egzemplarzy? Może trzeba coś zmienić w introdukcji, hę?

Ja jestem zazwyczaj wredna, gdy nie dostanę tego, czego chcę😏

Jeśli chodzi Ci o Kafeterię, to owszem, wiele kobiet żali się na problemy z mężczyznami czy brak męskiego zainteresowania, ale to nie znaczy, że mają obowiązek odpisywać, gdy im jakiś anonimowy typ z 0 postów napisze na priv! Nawet jeśli mogłyby być potencjalnie zainteresowane związkiem, to mają prawo szukać go w realu albo oczekiwać jakiejś wiedzy o drugiej stronie. Tymczasem czaisz się jak ekshibicjonista za krzakiem, nie wypowiadasz się w żadnych tematach, nie masz żadnego zdjęcia w awatarze...
Jeśli zaczepiasz wszystkich, jak leci trąci to desperacją. Ale nie, Ty pewnie czytasz posty jakiejś dziewczyny i wydaje Ci się sympatyczna, albo oglądasz jej zdjęcie i wydaje Ci się ładna, więc postanawiasz zagadać, święcie przekonany, że nikt poza Tobą nie wpadł na tym portalu na równie genialny pomysł i powinna być zachwycona. Tymczasem schematy ludzkich zachowań są powtarzalne i jesteś zapewne jednym z kilkudziesięciu, którzy uznali za świetny pomysł zaczepić ładną i miłą dziewczynę na Instagramie, Fb albo Kafeterii, podczas gdy ona szukała odrobiny zrozumienia.

• Like 4

Kobiety są wredne bo nauczyły się tego od mężczyzn 

1 godzinę temu, Łukasz0102 napisał:

Niby milutkie słodziutkie a jak przychodzi co do czego, to jędza.Czemu tak robicie?

Jeśli facet jest obślizgłym bucem dla kobiety i sam zachowuje się jak de.bil to czego się spodziewa? 

4 godziny temu, Łukasz0102 napisał:

Ja staram się być zawsze miły. Tamatow o miłości pełno a jak się chce milo zagadac, to ignor. 

Yyyy wiele podejrzanych gości, którzy chcą cię oszukać i wykorzystać są mili. Tak działają oszuści i naciągacze, czy podrywacze. Niczym się tak naprawdę od nich nie różnisz. To oczywiście nie znaczy, że jak ktoś jest miły, to jest naciągaczem, ludzie ogólnie są mili, ale jak ktoś zaczepia cię znienacka i proponuje uchylenie nieba, to można się mocno zastanawiać, o co mu chodzi i czy przypadkiem nie o to by nas wyru|ch4ć dosłownie, czy w przenośni.

4 godziny temu, Łukasz0102 napisał:

Problem w tym, że nawet może nie wiedzieć jak wyglądam. Od razu ignor bo tak. Można by napisać nie gadam na priv czy coś

Jesteś po prostu dziwny. Mnie jak zaczepiają ulicy, to przeważnie tacy co chcą kasę na alkohol, czy sprzedać coś nielegalnego... Kobiety pewnie też  + jeszcze tacy, co je chętnie wychodzą bez zobowiązań i najlepiej prezerwatywy i znikną... Do po prostu podejrzenie, tak zaczepiać obcych ludzi bez powodu. Jak już chcesz kogoś zaczepić, to  zrób, to wykorzystując, kontekst sytuacyjny, by to wyglądało dość naturalnie, np. możesz zapytać się o radę odnośnie kupna swetra X, czy pasuje "kobiecym okiem" i spróbować delikatnie, w sposób nienachalny jakoś nawiązać dłuższą rozmowę, a kiedy kobieta wydaje się dobrze podczas niej barwić, masz wrażenie ze jest otwarta na nowe, znajomość to wtedy zapytać o kontakt, a ty to byś chyba chętnie podszedł z tekstem "Cześć, fajna ... z ciebie z twarzy, daj numer, to się zgadamy na Netflix i chill".

Albo podobnie zrobić na kafeterii, jak już sobie zrobiłeś tutaj miejsce podrywu. Bo chyba nie chodzi tylko o popisanie, bo do mnie jakoś nie napisałeś z taką propozycją, a z tego co piszesz do innych facetów też nie. W każdym razie najpierw zacznij jakąś rozmowę dyskusję z kimś, a potem przenieść to na priv i może wyniknie z tego znajomość...

3 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

Jeśli facet jest obślizgłym bucem dla kobiety i sam zachowuje się jak de.bil to czego się spodziewa? 

Nie pisz tak o mnie wprost, bo mi smutno 😞 . Mam swoje uczucia, choć głównie na pokaz, bo wiadomo ze faceci nie czują, a zwłaszcza obślizgłe wstrętne ropuchy jak ja   😞

• Haha 1

Przed chwilą, BoniBluBąbel napisał:

No rzeczywiście, ciebie chyba poznałem po 21 roku życia...

• Thanks 1

3 godziny temu, Sariel napisał:

Jeśli chodzi Ci o Kafeterię, to owszem, wiele kobiet żali się na problemy z mężczyznami czy brak męskiego zainteresowania, ale to nie znaczy, że mają obowiązek odpisywać, gdy im jakiś anonimowy typ z 0 postów napisze na priv! Nawet jeśli mogłyby być potencjalnie zainteresowane związkiem, to mają prawo szukać go w realu albo oczekiwać jakiejś wiedzy o drugiej stronie. Tymczasem czaisz się jak ekshibicjonista za krzakiem, nie wypowiadasz się w żadnych tematach, nie masz żadnego zdjęcia w awatarze...
Jeśli zaczepiasz wszystkich, jak leci trąci to desperacją. Ale nie, Ty pewnie czytasz posty jakiejś dziewczyny i wydaje Ci się sympatyczna, albo oglądasz jej zdjęcie i wydaje Ci się ładna, więc postanawiasz zagadać, święcie przekonany, że nikt poza Tobą nie wpadł na tym portalu na równie genialny pomysł i powinna być zachwycona. Tymczasem schematy ludzkich zachowań są powtarzalne i jesteś zapewne jednym z kilkudziesięciu, którzy uznali za świetny pomysł zaczepić ładną i miłą dziewczynę na Instagramie, Fb albo Kafeterii, podczas gdy ona szukała odrobiny zrozumienia.

Zauważyłem, że normalność jest u kobiet w cenie, a przez normalność, rozumiem rozumienie takich rzeczy jak: podstawowa umiejętność postawienia się w sytuacji drugiej osoby i zrozumienie jej obaw, czy świadomość że ma swoje potrzeby. Jak ktoś się dziwi, że samotna dziewczyna zaczepiona o 23 w parku, wcale nie czuje się najszczęśliwsza na świecie, bo zaczepił ją jakiś nerwowo poruszający się i ze znaczną przewagą fizyczną mężczyzna, któremu jeszcze dziwne z oczu patrzy, to nie mam więcej pytań do takiej osoby... W sumie w internecie nie ma takich fizycznych zagrożeń, ale nieufność pozostaje...

3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Że cooo?

A to nie o mnie? No kto by pomyślał. A ja myślałem, że na tym forum wszyscy piszą tylko o mnie.

• Haha 1

1 minutę temu, KermitZaba napisał:

A to nie o mnie? No kto by pomyślał. A ja myślałem, że na tym forum wszyscy piszą tylko o mnie.

Hej Kermit 😁

Mądrze prawisz i tak się zastanawiam czy żadna z kafeterianek nie "wpadła na pomysł" by cię pocałować . Może Ty jesteś zaklętym królewiczem?

• Like 1

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, irukangi napisał:

Hej Kermit 😁

Mądrze prawisz i tak się zastanawiam czy żadna z kafeterianek nie "wpadła na pomysł" by cię pocałować . Może Ty jesteś zaklętym królewiczem?

A dziękuje bardzo. Jak tu nie dać takiej mądrej odpowiedzi jak twoja lajka?

Jedna chyba wpadła... Ale się wycofała, jak się dowiedziała, że po pocałunku dostaje ziemie, majątek i tytuły, ale dalej pozostanę żabą... To jest rasizm...

Edytowano przez KermitZaba

Jedna chyba wpadła... Ale się wycofała, jak się dowiedziała, że po pocałunku dostaje ziemie, majątek i tytuły, ale dalej pozostanę żabą... To jest rasizm...

Oczywiście to rasizm i dyskryminacja z powodu koloru skóry !

1 minutę temu, irukangi napisał:

Oczywiście to rasizm i dyskryminacja z powodu koloru skóry !

Prawda

17 minut temu, irukangi napisał:

Hej Kermit 😁

Obawiam się że on właśnie był królewiczem a że całował się bez ślubu to nie uszło mu to płazem...(jak w Shreku 2) 

Poza tym taka babka bierze sobie za męża królewicza a potem zdziwiona że ten nic w domu nie zrobi i usługiwać sobie każe...

My tu lud pospolity, żadne księżniczki , nie ma głupich 😛

1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

nie ma głupich 😛

Nawet bym tak nie pomyślał ! Wszystkie jesteście super! Tylko czemu nie chcecie księcia Kermita? To splendor mieć księcia a że usługiwać trzeba to jest oczywiste.

1 minutę temu, irukangi napisał:

Nawet bym tak nie pomyślał ! Wszystkie jesteście super! Tylko czemu nie chcecie księcia Kermita? To splendor mieć księcia a że usługiwać trzeba to jest oczywiste.

Dużo kobiet boi się pająków i żab.

2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Obawiam się że on właśnie był królewiczem a że całował się bez ślubu to nie uszło mu to płazem...(jak w Shreku 2) 

Poza tym taka babka bierze sobie za męża królewicza a potem zdziwiona że ten nic w domu nie zrobi i usługiwać sobie każe...

My tu lud pospolity, żadne księżniczki , nie ma głupich 😛

No nie porównuj mnie do króla z Shreka 2, on przynajmniej miał królestwo, służbę i kim rządzić, a czym jak mogę bezkarnie rozporządzać oprócz swoich bokserek i skarpetek? Choć ostatnio szykuje śmiały najazd na warzywniak, więc przy założeniu ze kampania skończy się sukcesem, to moje wpływy wzrosną...

No dokładnie, król jest, by mądrze rządzić ludem, a lud, by służyć swojemu królowi. 

Jakich głupich? To właśnie wielka mądrość, ofiarnie służyć swojemu władcy!  Tak więc, jak nie ma głupich, to moje serce się raduje niezmiernie!

Napisano (edytowany)
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Dużo kobiet boi się pająków i żab.

Bo nie wiedzą co dobre.

Edytowano przez KermitZaba

Bo nie wiedzą co dobre.

Żabie udka to przysmak we Francji, ale...

Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Żabie udka to przysmak we Francji, ale...

WTF!!! Co ty odwalasz?! To są groźby karalne, na to są paragrafy... Ogarnij się!

2 minuty temu, BoniBluBąbel napisał:

Ja cie obronie wlasnym ciałem 

A jak już będzie po wszystkim to zrobi się żabie udka 😄

WTF!!! Co ty odwalasz?! To są groźby karalne, na to są paragrafy... Ogarnij się!

Nie dziw się to zazdrość przez niektórych przemawia!

1 minutę temu, BoniBluBąbel napisał:

O widzisz i to jest godna postawa !

Przed chwilą, BoniBluBąbel napisał:

Dziękuje wierny rycerzu Boni. Rad jestem, widząc, że jesteś tak ofiarna, by wypełnić swoje śluby!

1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

A jak już będzie po wszystkim to zrobi się żabie udka 😄

A jak się robi żabie udka? Czy nie tak jak kobiece piersi ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się