Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
serduszko7

Ile zapłacić niani za godzinę opieki nad dzieckiem?

Polecane posty

Myślę że ok 20 zł na godzinę będzie fajną już stawką. Też wiele zależy, bo im mniej godzin tym stawka wyższa, jak na dużo godzin to można po negocjować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2021 o 13:12, serduszko7 napisał:

Dziecko 2 latka, spokojne, grzeczne, ile zapłacić niani? Ile teraz biorą w Krakowie?

Minimum 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne stawki wołacie. To chyba ta osoba musi być pedagogiem i pielęgniarką w jednym... Ja na studiach pilnowałam dzieci 4-6 lat za 5-8 zł/h było to 8 lat temu. 

Moja teściowa pilnowała dziecko roczne, aż do 2,5 roku lekarzy za 20zl/h.

Moim zdaniem wszystko zależy od wymagań co do osoby sprawującej opiekę. 

Jeśli nie musi mieć pedagogicznego wykształcenia, bez dodatkowego gotowania i sprzątania, to stawka 20 zł jest już fajna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zupełnie inną umowę. Mam ustaloną stawkę dzienną i czy jestem krócej czy dużej stawka jest ta sama. Jeśli ja nie przyjdę bo jestem np chora, to za taki dzień nie dostaję pieniędzy. Jeśli moi pracodawcy dają mi wolny dzień (poza umówionym dwutygodniowy urlopem latem), takie nadprogramowe wolne, płacą mi normalnie. Dla mnie to B cenne, bo swoją pracę traktuję poważnie i stały dochód jest do mnie ważny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest program, że państwo opłaca za rodzica zus niani, a rodzic płaci wypłatę i podatek co miesiąc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×