Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

11 godzin temu, Etażerka napisał:

A może to było ustawione? 

Jak myślicie, czy SAW sam zdezaktywował swoje konto na insta, a później je przywrócił, żeby móc wytrącić VP z ręki ostatni argument pt., że oni nie nasyłają fanów na nikogo? W sumie to na screenach rozmów nic nie widać a ator to średni autorytet ;D #allegedly

nikt nikogo nie musi nasylac. Jedna i druga strona ma wielu obserwujacych.

Wiekszosc obserwujacych to tacy, ktorzy sobie poogladaja, poczytaja, dadza lajka i koniec.

Inni to tacy jak my, ze sie troche poekscytuja dodatkowo, w komentarzach, na forach. Przemiela kazde slowa w kazda strone.

Ostatnia grupa, to takie osoby, ktore atak na "idola" trakuja personalnie i atak oznacza wojne, a skoro wojna to trzeba dzialac.

I VP i SAW ma kazdy typ "obserwujacych" i nie wierze, ze chlopaki albo sylwek kaza im cokolwiek robic. Zwyczajnie, pewna grupa jest bezmyslna, bezrefleksyjna i zachowuja sie jak, sie zachowuja, taki bezwolny, ciemny , tlum.

Drama sie powoli konczy, kto sie mial wypowiedzic , to sie wypowiedzial. Teraz to musi zaschnac, strup musi odpasc i wtedy VP wroci, jakby nigdy nic. 

Najgorsze co SAW moze teraz robic, to rozdrapywac rany, bo kazda taka akcja bedzie prowokowala u ludzi reakcje " no po co ci to, daj juz spokoj, to juz nudne". Wiec jesli nadal chce sie w to bawic, to albo ich poda do sadu za znieslawienie, albo powinien odpuscic. 

Przegapilam wczorajszego lajva  - wiec nie wiem co sie dzialo 😞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby było to ustawione, bo Wardęga na livie, pokazywał że instagram usunął mu chyba 2 zdjęcia z psami, a w uzasadnieniu było napisane coś o przemocy xD

Wczoraj Wardęga oglądał film dramci i mówił, że dostawał tysiące wiadomości z brudami na chłopaków, ale nawet nie zdążył wszystkich przeczytać. Dostawał nawet jakieś zdjęcia z ukrycia, gdzie chłopaki wchodzą do taksówki bez maseczek XDD Nie wiem kto zrobił coś takiego, ale trochę przerażające 

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Dark Evil napisał:

Wcale bym się nie zdziwiła że ludzie tak pomyśleli. Naiwniaków nie brakuje. Dlatego potem są tak wsciekli.

Nie mam problemu z kupieniem produktu jutuberki/instagramerki/blogerki w i h sklepie jeśli coś mnie zainteresuje, wpłacania kasy na jakiś patronajt nie ogarniam

Ludzie są dziwni, sami wpłacają, potem mają pretensje, przecież VP nie płakali, że nie mają co jeść, w czym chodzić, albo mają dylemat co kupić: jedzenie dla siebie czy kocią karme 😁

Patronite w moim odczuciu polega na wspieraniu twórcy w podziękowaniu za jego trud, dlatego ja nie wspieram, bo nie widze w tym sensu, niech zarabiają na współpracach jak inni.

No i dla mnie śmieszny jest płacz w stylu : bo ja wpłaciłam/em a oni sobie kupili cień do powiek zamiast chleba😁

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, branklast napisał:

Mówił jeszcze, że zabezpieczył wpis Madama, więc chyba będzie pozew

a ja nie sadze, zeby bylo warto. I zeby mu sie chcialo. Bo co osiagnie, nic. Nie dostanie odszkodowania milionwego etc

Sytuacja VP pokazuje, ze laska panska na pstrym koniu jedzie. Niby wydaje sie, ze wszystko ok, ladnie pieknie, ale wystarczy ze sie noga powinie i wylewaja sie dowody etc

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Babka_w_te_Pedach napisał:

a ja nie sadze, zeby bylo warto. I zeby mu sie chcialo. Bo co osiagnie, nic. Nie dostanie odszkodowania milionwego etc

Sytuacja VP pokazuje, ze laska panska na pstrym koniu jedzie. Niby wydaje sie, ze wszystko ok, ladnie pieknie, ale wystarczy ze sie noga powinie i wylewaja sie dowody etc

Ale tu chodzi o honor 😄 wygrana sądowa w takiej sprawie pomaga wizerunkowo

Ludzie też nie rozumieją istoty spraw o naruszenie dóbr osobistych. Wiele osób w takiej sytuacji pomyśli, że to oznacza, że WARDĘGA NIE MOLESTOWAŁ! - a nie, o co chodzi w tym procesie,  czyli że VP nie ma na to dowodów, więc nie może o tym mówić jak o czymś pewnym.

Na miejscu Wardęgi biegłabym do Sądu aż miło 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Filemonm napisał:

Ale tu chodzi o honor 😄 wygrana sądowa w takiej sprawie pomaga wizerunkowo

Ludzie też nie rozumieją istoty spraw o naruszenie dóbr osobistych. Wiele osób w takiej sytuacji pomyśli, że to oznacza, że WARDĘGA NIE MOLESTOWAŁ! - a nie, o co chodzi w tym procesie,  czyli że VP nie ma na to dowodów, więc nie może o tym mówić jak o czymś pewnym.

Na miejscu Wardęgi biegłabym do Sądu aż miło 😄 

no niby tak, ale to sie bedzie ciagnelo latami, zwlaszcza jak trafi na sedziego/sedzine ze starszego pokolenia. Czy warto marnowac czas i kase ? 

Poki co SAW raczej wygral ten konflikt, nawet te sytuacje Boobsonowa.

no aobaczymy jak bardzo est zdeterminowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Filemonm napisał:

Ale tu chodzi o honor 😄 wygrana sądowa w takiej sprawie pomaga wizerunkowo

Ludzie też nie rozumieją istoty spraw o naruszenie dóbr osobistych. Wiele osób w takiej sytuacji pomyśli, że to oznacza, że WARDĘGA NIE MOLESTOWAŁ! - a nie, o co chodzi w tym procesie,  czyli że VP nie ma na to dowodów, więc nie może o tym mówić jak o czymś pewnym.

Na miejscu Wardęgi biegłabym do Sądu aż miło 😄 

No ciekawe po której stronie wypowiedziałyby się dziewczyny z filmiku o boobsmenie o ile zgodziłyby się w ogóle zeznawać bo już są dwie, które wstawiły posty, że nie są żadnymi aktorkami i ten atak na ich ciało był znienacka, także nie wiem czy rozsądnie jest dla Wardęga ruszać ten temat dobrowolnie w sądzie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Filemonm napisał:

Ale tu chodzi o honor 😄 wygrana sądowa w takiej sprawie pomaga wizerunkowo

Ludzie też nie rozumieją istoty spraw o naruszenie dóbr osobistych. Wiele osób w takiej sytuacji pomyśli, że to oznacza, że WARDĘGA NIE MOLESTOWAŁ! - a nie, o co chodzi w tym procesie,  czyli że VP nie ma na to dowodów, więc nie może o tym mówić jak o czymś pewnym.

Na miejscu Wardęgi biegłabym do Sądu aż miło 😄 

Też myślę, że SAW powinien załatwić sprawę sądownie. Tu nie chodzi o gadanie prze VP pierdół tylko o poważny zarzut jakim jest MOLESTOWANIE. SAW nie miał żadnej sprawy, nie został oficjalnie oskarżony ani skazany. I nie ważne czy i jakie wywalczy odszkodowanie. Równie dobrze może żądać od VP wpłaty na jakąś fundację wspierającą osoby molestowane i wykorzystywane.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
11 minut temu, Poprzeczka napisał:

No ciekawe po której stronie wypowiedziałyby się dziewczyny z filmiku o boobsmenie o ile zgodziłyby się w ogóle zeznawać bo już są dwie, które wstawiły posty, że nie są żadnymi aktorkami i ten atak na ich ciało był znienacka, także nie wiem czy rozsądnie jest dla Wardęga ruszać ten temat dobrowolnie w sądzie 😉

Tak, to prawda. A ponadto ten film przecież celowo wyglada jakby on to robił znienacka a babki się broniły. Wiec szerzył szkodliwe wzorce. Pewnie i na SAW znalazłyby się taczki brudów. 🤷‍♀️ Nikt nie jest święty a psychole robiący zdjęcia z krzaków mogą to robić każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szambonurek napisał:

Tak, to prawda. A ponadto ten film przecież celowo wyglada jakby on to robił znienacka a babki się broniły. Wiec szerzył szkodliwe wzorce. Pewnie i na SAW znalazłyby się taczki brudów. 🤷‍♀️ Nikt nie jest święty a psychole robiący zdjęcia z krzaków mogą to robić każdemu.

Widzisz, a ja kojarzę urywki, w których Saw pytał dziewczyny o zgodę przed dotknięciem którejkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
2 minuty temu, agdzietam napisał:

Widzisz, a ja kojarzę urywki, w których Saw pytał dziewczyny o zgodę przed dotknięciem którejkolwiek

Tego filmu już od 2 lat chyba nigdzie nie ma?

serio, ja myśle ze to klątwa Edzi Covidniak 😂 VP zadarli z niewłaściwa osoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Szambonurek napisał:

Tego filmu już od 2 lat chyba nigdzie nie ma?

serio, ja myśle ze to klątwa Edzi Covidniak 😂 VP zadarli z niewłaściwa osoba. 

Andziaks tańczy z radości na Dominikanie i pije na umór😁

Ja generalnie i tak jestem #teamVP bo ten Wardęga mnie odrzuca, taki śliski typek, po trupach do celu. Ale sie chłopakom przydał kubeł lodu na głowe😁takie morsowanie 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Poprzeczka napisał:

No ciekawe po której stronie wypowiedziałyby się dziewczyny z filmiku o boobsmenie o ile zgodziłyby się w ogóle zeznawać bo już są dwie, które wstawiły posty, że nie są żadnymi aktorkami i ten atak na ich ciało był znienacka, także nie wiem czy rozsądnie jest dla Wardęga ruszać ten temat dobrowolnie w sądzie 😉

Ale w tym rzecz właśnie, o czym mówilam. To nie będzie sprawa o to, czy Wardęga molestował, to nie jest postępowanie karne (!). Nie bedzie żądnego przesłuchania tych kobiet i badania, czy molestował kobiety. To chłopaki musza pokazać, że mieli w momencie nagrywania filmu dowody, że tak było.

To będzie sprawa o to, czy VP mogło tak o nim mówić, czyli czy mają na to dowody (mieli w chwili wypowiadania tych słów!), że macanie było wbrew woli tych kobiet.  

Nie mają dowodów, Wardęga nie miał postępowania karnego i nie został skazany prawomocnym wyrokiem. Podsumowując- przegrana raczej pewna. Nie można komuś zarzucać takich rzeczy publicznie bez dowodów, bo to zniesławienie.

A ludzie pomyślą sobie tak właśnie, jak napisałaś, czyli że to oznacza, ze Wardęga nie molestował kobiet 😄 Czyli że była badana i sądzona wina Wardęgi.  Choć to będzie sprawa cywilna o naruszenie dóbr osobistych, w której  będzie jedynie rozpatrywane, czy chłopaki mogli takie coś mu zarzucać w przestrzeni publicznej.

Także idealna wizerunkowo sprawa dla Sylwestra. 

Edytowano przez Filemonm
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
1 godzinę temu, ksw2020 napisał:

Andziaks tańczy z radości na Dominikanie i pije na umór😁

Ja generalnie i tak jestem #teamVP bo ten Wardęga mnie odrzuca, taki śliski typek, po trupach do celu. Ale sie chłopakom przydał kubeł lodu na głowe😁takie morsowanie 

Ot taki osiedlowy cwaniaczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Szambonurek napisał:

Ot taki osiedlowy cwaniaczek. 

Też go nie lubię. Cały jego wizerunek jest bardzo wyrachowany, stworzył swój wizerunek i "watahę" w bardzo przemyślany sposób. 

No ale cóż, nawet taki cwaniak czasem może mieć rację 😉 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
2 godziny temu, Evvita124 napisał:

Na nowej grupie jest już cenzura. Utworzyłam post i jednej youtuberce i nie został opublikowany. Coś czuję, że będzie przeważała tematyka dla dzieciaków. 

Po pytaniach typu „kiedy będzie rozliczenie za 2020 rok?” można się domyślić ze tam są głównie bardzo młode lub bardzo nieogarnięte osoby 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dark Evil napisał:

Które odbije im się zapaleniem płuc(wizerunkowym)

Nie dziwie sie Andziuli ze tanczy z radosci, VP jezdzili po niej na okrągło w swoich filmach

Tak jak wcześniej ich oglądałam z przyjemnością tak w ostatnich miesiącach troche za ostro jechali, ja do Andziaksów akurat mam słabość😁 

Karma jak widać wraca nie tylko jak kot zwymiotuje😁

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Szambonurek napisał:

Ot taki osiedlowy cwaniaczek. 

Można go lubić, można go nie lubić. Ale puszczanie w eter słów, że "lubi molestować kobiety" było poniżej jakiejkolwiek krytyki. I za to VP powinni odpowiedzieć

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
15 minut temu, agdzietam napisał:

Można go lubić, można go nie lubić. Ale puszczanie w eter słów, że "lubi molestować kobiety" było poniżej jakiejkolwiek krytyki. I za to VP powinni odpowiedzieć

Wg mnie po prostu źle to ujęli. Nie są najwyższych lotów dyplomatami. Noe powinni tego tak wprost rzucać w edytowanym filmie. Ludzie swoje wiedza i po chwilowym zachwycie SAW oprzytomnieją, a chłopaki słono zapłacą za swoje bycie w gorącej wodzie kąpanym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Szambonurek napisał:

Wg mnie po prostu źle to ujęli. Nie są najwyższych lotów dyplomatami. Noe powinni tego tak wprost rzucać w edytowanym filmie. Ludzie swoje wiedza i po chwilowym zachwycie SAW oprzytomnieją, a chłopaki słono zapłacą za swoje bycie w gorącej wodzie kąpanym. 

W tym momencie nie ważne czy źle to ujęli czy powiedzieli to celowo. W świat poszło... A internet "nie zapomina"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, agdzietam napisał:

W tym momencie nie ważne czy źle to ujęli czy powiedzieli to celowo. W świat poszło... A internet "nie zapomina"

Oj nie do końca, dobry specjalista od PR i wyciągnie ich migiem z bagna, jak Dżesike Multiple albo Delme i Majoneza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
1 godzinę temu, agdzietam napisał:

W tym momencie nie ważne czy źle to ujęli czy powiedzieli to celowo. W świat poszło... A internet "nie zapomina"

A ktoś mówi, ze tak nie jest xD widzę ze twoje musi być na wierzchu nawet jeśli nikt nie daje argumentu przeciw 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Evvita124 napisał:

Na nowej grupie jest już cenzura. Utworzyłam post i jednej youtuberce i nie został opublikowany. Coś czuję, że będzie przeważała tematyka dla dzieciaków. 

O kim? W sensie, czy cenzura wynika z nienaruszalności tej konkretnej youtuberki? 

Trzeba by tam wrzucić temat o naszej przesympatycznej Lałurce, pewnie byłby hitem. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Evvita124 napisał:

Post był o Szusz, po dziś dzień nie ma go na grupie, za to są o Witch czy jakiejś parce ze ślubu od czegoś tam. 

post nadal wisi do akceptacji, a że trudno jest Ci zrozumieć że to nie kafe i nie zakładam 100 wątków dziennie to masz problem 💋 

żadna z influ/yt/celeb nie ma immunitetu, po co dopuszczać tematy bez żadnego ciekawego newsa, 

pozdrawiam kafeterie ❤️💋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Evvita124 napisał:

A skąd wiesz że ktoś z grupy nie ma interesującego newsa? Post o witch to jest interesujący news? 
Nie mam problemu, po gimbazjalnych tematach przestałam czytać posty z grupy bo wieje nudą, na pudlu jest już ciekawej, pomimo że ten portal zszedł na psy. 
Nie pozdrawiam właścicielki grupy skoro ma się bawić na poziomie VP. 

Zawsze możesz odejść z grupy skoro poziom Ci nie odpowiada. Jakoś dla 30tys osób nie wieje nuda 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
52 minuty temu, twojastara napisał:

post nadal wisi do akceptacji, a że trudno jest Ci zrozumieć że to nie kafe i nie zakładam 100 wątków dziennie to masz problem 💋 

żadna z influ/yt/celeb nie ma immunitetu, po co dopuszczać tematy bez żadnego ciekawego newsa, 

pozdrawiam kafeterie ❤️💋

Ta wasza grupa to żart. 
mam nadzieje, ze szybko się przekonacie, dlaczego tematu Zatoki Świń się nie porusza i dlaczego chłopaki tez go u siebie nie chcieli 😉 

Dalej piejcie peany na cześć SAW. Taka grupa, jacy użytkownicy, niedouki i dzieci 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Evvita124 napisał:

Już to dawno zrobiłam, nie kolekcjonuję śmieci na fb. Gratuluje mentalności youtubera. 

Odeszłam, ale nadal popłaczę, że na śmieciowej grupie nie zaakceptowali posta 🤣

Edytowano przez gryzelka1998
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Evvita124 napisał:

🤦🏻‍♀️ Nie jestem przewrażliwioną tobą żeby płakać w każdym wpisie. Komentarz to nie płacz, doucz się dziecino. 

Zabawna jesteś 😂 ja jestem dzieciną, a to Ty przeżywasz, że ktoś czegoś o Szusz nie udostępnił. 🤦🏻‍♀ 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×