Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 godzin temu, Szambonurek napisał:

Ot taki osiedlowy cwaniaczek. 

Można go lubić, można go nie lubić. Ale puszczanie w eter słów, że "lubi molestować kobiety" było poniżej jakiejkolwiek krytyki. I za to VP powinni odpowiedzieć

• Like 2
  • Thanks 1

15 minut temu, agdzietam napisał:

Można go lubić, można go nie lubić. Ale puszczanie w eter słów, że "lubi molestować kobiety" było poniżej jakiejkolwiek krytyki. I za to VP powinni odpowiedzieć

Wg mnie po prostu źle to ujęli. Nie są najwyższych lotów dyplomatami. Noe powinni tego tak wprost rzucać w edytowanym filmie. Ludzie swoje wiedza i po chwilowym zachwycie SAW oprzytomnieją, a chłopaki słono zapłacą za swoje bycie w gorącej wodzie kąpanym. 

19 minut temu, Szambonurek napisał:

Wg mnie po prostu źle to ujęli. Nie są najwyższych lotów dyplomatami. Noe powinni tego tak wprost rzucać w edytowanym filmie. Ludzie swoje wiedza i po chwilowym zachwycie SAW oprzytomnieją, a chłopaki słono zapłacą za swoje bycie w gorącej wodzie kąpanym. 

W tym momencie nie ważne czy źle to ujęli czy powiedzieli to celowo. W świat poszło... A internet "nie zapomina"

19 minut temu, agdzietam napisał:

W tym momencie nie ważne czy źle to ujęli czy powiedzieli to celowo. W świat poszło... A internet "nie zapomina"

Oj nie do końca, dobry specjalista od PR i wyciągnie ich migiem z bagna, jak Dżesike Multiple albo Delme i Majoneza

• Like 1

1 godzinę temu, agdzietam napisał:

A ktoś mówi, ze tak nie jest xD widzę ze twoje musi być na wierzchu nawet jeśli nikt nie daje argumentu przeciw 😆

• Haha 1

21 godzin temu, Evvita124 napisał:

Na nowej grupie jest już cenzura. Utworzyłam post i jednej youtuberce i nie został opublikowany. Coś czuję, że będzie przeważała tematyka dla dzieciaków. 

O kim? W sensie, czy cenzura wynika z nienaruszalności tej konkretnej youtuberki? 

Trzeba by tam wrzucić temat o naszej przesympatycznej Lałurce, pewnie byłby hitem. 

• Haha 1

16 minut temu, Drejfus napisał:

O kim? W sensie, czy cenzura wynika z nienaruszalności tej konkretnej youtuberki? 

Trzeba by tam wrzucić temat o naszej przesympatycznej Lałurce, pewnie byłby hitem. 

Post był o Szusz, po dziś dzień nie ma go na grupie, za to są o Witch czy jakiejś parce ze ślubu od czegoś tam. 

44 minuty temu, Evvita124 napisał:

Post był o Szusz, po dziś dzień nie ma go na grupie, za to są o Witch czy jakiejś parce ze ślubu od czegoś tam. 

post nadal wisi do akceptacji, a że trudno jest Ci zrozumieć że to nie kafe i nie zakładam 100 wątków dziennie to masz problem 💋 

żadna z influ/yt/celeb nie ma immunitetu, po co dopuszczać tematy bez żadnego ciekawego newsa, 

pozdrawiam kafeterie ❤️💋

Napisano (edytowany)
12 minut temu, twojastara napisał:

post nadal wisi do akceptacji, a że trudno jest Ci zrozumieć że to nie kafe i nie zakładam 100 wątków dziennie to masz problem 💋 

żadna z influ/yt/celeb nie ma immunitetu, po co dopuszczać tematy bez żadnego ciekawego newsa, 

pozdrawiam kafeterie ❤️💋

A skąd wiesz że ktoś z grupy nie ma interesującego newsa? Post o witch to jest interesujący news? 
Nie mam problemu, po gimbazjalnych tematach przestałam czytać posty z grupy bo wieje nudą, na pudlu jest już ciekawej, pomimo że ten portal zszedł na psy. 
Nie pozdrawiam właścicielki grupy skoro ma się bawić na poziomie VP. 

Edytowano przez Evvita124
  • Like 1

43 minuty temu, Evvita124 napisał:

A skąd wiesz że ktoś z grupy nie ma interesującego newsa? Post o witch to jest interesujący news? 
Nie mam problemu, po gimbazjalnych tematach przestałam czytać posty z grupy bo wieje nudą, na pudlu jest już ciekawej, pomimo że ten portal zszedł na psy. 

Zawsze możesz odejść z grupy skoro poziom Ci nie odpowiada. Jakoś dla 30tys osób nie wieje nuda 😉

• Like 1

52 minuty temu, twojastara napisał:

pozdrawiam kafeterie ❤️💋

Ta wasza grupa to żart. 
mam nadzieje, ze szybko się przekonacie, dlaczego tematu Zatoki Świń się nie porusza i dlaczego chłopaki tez go u siebie nie chcieli 😉 

Dalej piejcie peany na cześć SAW. Taka grupa, jacy użytkownicy, niedouki i dzieci 😂

• Like 1
  • Haha 5
  • Confused 2

1 minutę temu, gryzelka1998 napisał:

Zawsze możesz odejść z grupy skoro poziom Ci nie odpowiada. Jakoś dla 30tys osób nie wieje nuda 😉

Już to dawno zrobiłam, nie kolekcjonuję śmieci na fb. Gratuluje mentalności youtubera. 

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Evvita124 napisał:

Już to dawno zrobiłam, nie kolekcjonuję śmieci na fb. Gratuluje mentalności youtubera. 

Odeszłam, ale nadal popłaczę, że na śmieciowej grupie nie zaakceptowali posta 🤣

Edytowano przez gryzelka1998
  • Like 1
  • Haha 1

2 minuty temu, Szambonurek napisał:

Ta wasza grupa to żart. 
mam nadzieje, ze szybko się przekonacie, dlaczego tematu Zatoki Świń się nie porusza i dlaczego chłopaki tez go u siebie nie chcieli 😉 

Dalej piejcie peany na cześć SAW. Taka grupa, jacy użytkownicy, niedouki i dzieci 😂

Nic nowego ani ciekawego tam nie przeczytasz. 
A to ze grupa na 30k to żaden argument, pisiorki mają ponad 30% poparcia, a mamy dzięki nim burdel w kraju. 

• Thanks 3

Przed chwilą, gryzelka1998 napisał:

Odeszłam, ale nadal popłaczę, że na sieciowej grupie nie zaakceptowali posta 🤣

🤦🏻‍♀️ Nie jestem przewrażliwioną tobą żeby płakać w każdym wpisie. Komentarz to nie płacz, doucz się dziecino. 

• Like 1
  • Haha 1

2 minuty temu, Evvita124 napisał:

🤦🏻‍♀️ Nie jestem przewrażliwioną tobą żeby płakać w każdym wpisie. Komentarz to nie płacz, doucz się dziecino. 

Zabawna jesteś 😂 ja jestem dzieciną, a to Ty przeżywasz, że ktoś czegoś o Szusz nie udostępnił. 🤦🏻‍♀ 

• Like 1

15 godzin temu, Szambonurek napisał:

A ktoś mówi, ze tak nie jest xD widzę ze twoje musi być na wierzchu nawet jeśli nikt nie daje argumentu przeciw 😆

No jak widać dużo jest takich niuniek. 👍🏻

Koleś od watahy jest mocno przewrażliwiony na swoim punkcie i lubi ścinać się z youtuberami. Ale czego spodziewać się po kolesiu, który wypłynął na prankach. 

• Like 1

Dajcie spokoj. Mi sie spodobal post o witch, jest to mocno sentymentalne. Jak na hydepark VP wstawiali piosenki z dziecinstwa czy wspominki o gumach turbo to sie nikt nie czepiał

• Like 2

12 minut temu, Sylwia76682 napisał:

Dajcie spokoj. Mi sie spodobal post o witch, jest to mocno sentymentalne. Jak na hydepark VP wstawiali piosenki z dziecinstwa czy wspominki o gumach turbo to sie nikt nie czepiał

To widzę, że dużo mnie nie ominęło. 😆

1 godzinę temu, Szambonurek napisał:

Ta wasza grupa to żart. 

Ja sie tam nawet nie pcham, do starej mnie nigdy nie przyjęli, więc teraz foch😁

A tak serio, to długo nie potrwa, co z tego że tyle osób liczy jak większość na chwile z ciekawości, żeby zostali musi ich coś) ktoś zachęcić.

To tak jak z gwiazdami yt, blokują, kasują, są pełni pychy i arogancji, a potem jak kasa sie przestaje zgadzać to płacz😁

• Thanks 1

39 minut temu, ksw2020 napisał:

Ja sie tam nawet nie pcham, do starej mnie nigdy nie przyjęli, więc teraz foch😁

A tak serio, to długo nie potrwa, co z tego że tyle osób liczy jak większość na chwile z ciekawości, żeby zostali musi ich coś) ktoś zachęcić.

To tak jak z gwiazdami yt, blokują, kasują, są pełni pychy i arogancji, a potem jak kasa sie przestaje zgadzać to płacz😁

Tez mi się wydaje, ze większość weszła tam z ciekawości (w tym ja). W komentarzach te same twarze. Najpopularniejsze wątki po prostu przeniesione z oryginalnej grupy. Noc szczególnego. Ja nawet tych programów typu rolnik szuka czy love island nie oglądam wiec...

3 godziny temu, Szambonurek napisał:

Tez mi się wydaje, ze większość weszła tam z ciekawości (w tym ja). W komentarzach te same twarze. Najpopularniejsze wątki po prostu przeniesione z oryginalnej grupy. Noc szczególnego. Ja nawet tych programów typu rolnik szuka czy love island nie oglądam wiec...

Ja tam poszłam tylko poczytać dramę VP v Wataha, ale teraz też przycichła i myslalam nad opuszczeniem grupy ale może być potem tak jak z oryginalna ze nie przyjmują lub coś. 

Dnia 30.01.2021 o 21:48, ksw2020 napisał:

Oj nie do końca, dobry specjalista od PR i wyciągnie ich migiem z bagna, jak Dżesike Multiple albo Delme i Majoneza

pytanie, czy bd chcieli na niego kase, skoro caly czas sie pusza, jak to oni wszystko sami i smiali sie w filmiku jednym z korzystania z agencji pr-owych xd

8 godzin temu, BombelekBubi napisał:

pytanie, czy bd chcieli na niego kase, skoro caly czas sie pusza, jak to oni wszystko sami i smiali sie w filmiku jednym z korzystania z agencji pr-owych xd

Jak bieda przyciśnie to poglądy ewoluują z prędkością światła😁

• Haha 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, ksw2020 napisał:

Jak bieda przyciśnie to poglądy ewoluują z prędkością światła😁

Nie ma co się wstydzić, zwłaszcza ze sami są kiepskimi specami w tej dziedzinie. Patryk już zaczął pisać tweety i wstawia po kilka na dzień. W tym ze byli w muzeum i ze kupił sobie pluszowa kapibare 🤦‍♀️ Serio ale w tej sytuacji powinni odciąć się od neta na miesiąc i na pewno nie wstawiać postów o kupowaniu sobie głupot. 🤯

Edytowano przez Szambonurek
  • Like 2

Jacie, Evitka, za każdym razem jak wejdę na kafe to widzę pełno Twoich postów. A do tego udzielasz się na jakiejś grupce na fejsie. Laska, wyluzuj xD Ja już serio nie wierzę w Twoje zabiegane życie, wakacje i pracę na pełny etat. Siedzisz tu wiecznie i odpisujesz po paru minutach od tego jak ktoś Ci odpisze. Laska, zajmij się sobą 😄

• Thanks 2

Napisano (edytowany)
38 minut temu, pinkyy napisał:

Jacie, Evitka, za każdym razem jak wejdę na kafe to widzę pełno Twoich postów. A do tego udzielasz się na jakiejś grupce na fejsie. Laska, wyluzuj xD Ja już serio nie wierzę w Twoje zabiegane życie, wakacje i pracę na pełny etat. Siedzisz tu wiecznie i odpisujesz po paru minutach od tego jak ktoś Ci odpisze. Laska, zajmij się sobą 😄

Nikt ci nie karze wierzyć, nie zamierzam ci niczego udowadniać. Sama nie jesteś zbyt wiarogodna skoro się spinasz na kafe. Dostosuj się do własnej rady i zajmij się sobą. 

Edytowano przez Evvita124

5 godzin temu, Szambonurek napisał:

Nie ma co się wstydzić, zwłaszcza ze sami są kiepskimi specami w tej dziedzinie. Patryk już zaczął pisać tweety i wstawia po kilka na dzień. W tym ze byli w muzeum i ze kupił sobie pluszowa kapibare 🤦‍♀️ Serio ale w tej sytuacji powinni odciąć się od neta na miesiąc i na pewno nie wstawiać postów o kupowaniu sobie głupot. 🤯

To sie nazywa uzależnienie od atencji😁sporo ludzi cierpi na tą przypadłość

• Like 2

To są strasznie atencjusze, przecież oni normalnie się nie mogą przywitać na tych filmikach tylko czzzzzjjjeeeeśccccc i te miny odrazu, wywracanie oczami, na początku to było zabawne tylko

• Like 1

Dnia 31.01.2021 o 12:48, Evvita124 napisał:

Potwierdzam. Posta o pudlowej też zdjęły, bo im ktoś scr wyniósł, a posta o nonie i latające scr na jej insta im nie przeszkadzały 😆 pani, która założyła grupę zbyt ważna się poczuła i chyba odleciała w kosmos. I jeszcze to "pozdrawiam kafeterie" HIT. 

• Like 1
  • Thanks 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się