Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rekrutacja.crm@wp.pl

hormony czy ciąża?

Polecane posty

Hej dziewczyny, od 6 stycznia mam plamienie, byłam 12 stycznia u ginekologa, stwierdził że to może być po prostu okres, bardzo słaby i skąpy ale stwierdził że po zrobimy badania hormonalne. Błona miała 1 cm, jajniki w porządku itd, dziś 25 stycznia, a moje plamienie dalej nie ustało, byłam u ginekologa, pomimo plamienia zrobił cytologie, ustalił że plamienie jest na pewno z macicy, zlecił badania hormonalne i przepisał mi Cyclomine 3 razy dziennie po 1 tabletce, błona ma 1,64 cm. Ginekolog powiedziała, że nie widzi żadnych pęcherzyków graffa, nawet dominującego.

Czy jest możliwe aby to była ciąża, a lekarz po prostu jej jeszcze nie widzi? Czytałam o Cyclomine i jest brana na podtrzymanie. Moja kuzynka miała plamienia w pierwszych dwóch miesiącach ciąży i brała dhufaston...

Test robiłam wcześniej ale wyszedł negatywny 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem jakiś lek ma różne zastosowania. Kiedyś dostałam tabletki niby dla kobiet w klimakterium, a mi miały wywołać krwawienie. Może jeszcze beta hcg z krwi by pomogła w ustaleniu. Też warto sprawdzać poziom lh, można na testerze owulacyjnym na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy coś w takiej cytologii wyjdzie, skoro było plamienie; nie zaszkodzi regularny monitoring cyklu, np. na cyclotesterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawdza się zapisywanie na monitorze Afrodyta Smart wszystkich informacji o cyklu i pokazuję to u gina na wizytach

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×