Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Rosalie

Miałyście jakieś objawy ciąży przed miesiączką?

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Miałyście jakieś objawy ciąży przed datą spodziewanej miesiączki?

Niedawno odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Niestety bądź stety pominęłam jedną tabletkę i dostałam normalnie krwawienie z odstawienia. Po odstawieniu tabletek uprawialiśmy z partnerem stosunek przerywany ( dość często). Teraz mam termin spodziewanej miesiączki za 7 dni a od czwartku/piątku mam bóle w podbrzuszu (raz z prawej, raz z lewej strony i czasami na środku. Też nie jest to ciągły ból tylko odczuwam go co parę godzin. Dodam że przed tabletkami tak nie miałam. Dopiero w pierwszy dzień spodziewanej miesiączki). Mam również parcie na stolec, uczucie zimna oraz dzisiaj mi się odbijało śniadaniem. Czułam je bardzo na brzuchu. Dzisiaj występowały u mnie również zawroty głowy i z dwa razy uderzenie gorąca. Mam również termometr bezdotykowy i raz mam temp ciała 36.6 a raz 37.2 więc nie wiem czy jest to miarodajne.

Możecie powiedzieć jak to u Was było? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te objawy raczej przypominają te, które są po odstawieniu tabletek. Szansa na ciąże oczywiście zawsze jakaś tam jest, ale to jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek objawy, ponieważ, do implantacji dochodzi właśnie ok 4- 7 dni przed spodziewaną miesiączka, przed implantacją organizm nie wie, że będzie ciąża.

Ja bym się nie martwiła i ew zrobiła badanie krwi na bhcg jeśli miesiączka nie przyjdzie na czas - a po odstawieniu tabletek może nie przyjść. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×