Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
84Michal84

Z ksiazek da sie wiecej dowiedziec niz z tego forum

Polecane posty

Polyamory in the 21st Century: Love and Intimacy with Multiple Partners - ciekawa ksiazka, zaczalem wlasnie czytac.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

A doczytałeś już że wszystkie osoby w takim układzie muszą wiedzieć o sobie nawzajem i akceptować żeby to przeszło? I co ty na to?

Jest rozdzial i znaczna czesc poswiecona opcji gdzie zadne z osob zaangazowanych nie wie o swoim istnieniu.

 

4 minuty temu, 3310 napisał:

Doradzili co robić z kochanką? 

tak, jest i rozdzial o romansach, ale dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

W takim razie gdzie jest poliamoria?

Bo w takim razie ja jestem żoną Bila Gatesa tylko nikt o tym nie wie, on pewnie też będzie zaskoczony ...

 

gratulacje, nie zrozumialas tematu, poliamoria - mozliwosc kochania sie w wieloma osobami, a to czy one o tym wiedza to juz inna kwestia

Twoj przyklad pokazuje raczej fantazjoamorie, skoro jest to tylko w twojej glowie i sam bill o  tym nie wie

Edytowano przez 84Michal84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 84Michal84 napisał:

Jest rozdzial i znaczna czesc poswiecona opcji gdzie zadne z osob zaangazowanych nie wie o swoim istnieniu.

 

tak, jest i rozdzial o romansach, ale dalej

Wyjaśnili na czym polega to, że ja śnię o tobie a ty o mnie i nic o tym nie wiemy? Tylko odczuwamy siebie wzajwmnie? To jest właśnie kochankowo? Doczytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 3310 napisał:

Wyjaśnili na czym polega to, że ja śnię o tobie a ty o mnie i nic o tym nie wiemy? Tylko odczuwamy siebie wzajwmnie? To jest właśnie kochankowo? Doczytałeś?

Jestem na poczatku dopiero, ale pewnie dalej cos takiego bedzie, albo i nie. W kazdym razie to moze tylko jakas platoniczna wiez, fantazja, nie znam sie na tym, ale tak sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 84Michal84 napisał:

Jestem na poczatku dopiero, ale pewnie dalej cos takiego bedzie, albo i nie. W kazdym razie to moze tylko jakas platoniczna wiez, fantazja, nie znam sie na tym, ale tak sadze

Wzajemna to nie jest platoniczna jeśli takowa zaistniała. Nawet bez wiedzy obojga o nich samych. To znaczy on nie wie, że to ona a ona nie wie, że to on a śnią i marzą o sobie. Ciekawe ci powiem i już wyszukuję w celach edukacji o tym fakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, inaczej. Ona wie, że to on ale on nie wie, że ona o nim. I odwrotnie. On o niej ale ona nie wie. To znaczy coś takiego jakby mieli pępowinę niewidzialną.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

 

Idąc twoim tokiem rozumowania 😄 prosze mi mówić Pani Gates

fakt tu moj blad, w pisowni ale wiesz o co chodzi, tzn Ty masz facetow X Y Z i ani X nie wie ze istnieja Y i Z ani oni ze istnieje X, Natomiast X wie ze istniejesz Ty, a Ty wiesz ze istnieja X Y Z

ok?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Widocznie ja jestem X a Gates to Z

🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, 3310 napisał:

Sory, inaczej. Ona wie, że to on ale on nie wie, że ona o nim. I odwrotnie. On o niej ale ona nie wie. To znaczy coś takiego jakby mieli pępowinę niewidzialną.;)

fakt ciekawe i zagmatwane, jak w filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

Polyamory in the 21st Century: Love and Intimacy with Multiple Partners - ciekawa ksiazka, zaczalem wlasnie czytac.

 

Przeczytaj całość, a później wchodź w dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał

widzę, że naukowo postanowiłeś usprawiedliwić swoje niecne zachowania ze szwagierką. Z ksiązki wyczytasz, że masz taką, a nie inną orientację, jesteś po prostu poly i kropka. Musisz tylko teraz uświadomić swojej żonie, że sex ze szwagierką to absolutnie nie twoja wina, taki się urodziłeś po prostu. Powodzenia😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze wiecej mozna z tego forume sie dowiedziec i z filmow brutalnych jakichs gangsterkich zycie ludzi ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×