Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Hatszepsut

Jak przytyć

Polecane posty

Większość martwi się jak schudnąć. A mnie by się przydało kilka kilogramów. 160 wzrostu i 42 waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hatszepsut napisał:

160 wzrostu i 42 waga

Idealnie.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziała bym. Chude uda i wystające żebra. Nie więcej ale z 5 kilogramów by się przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syrop na apetyt ale taki syrop jest na receptę jak będziesz potrzebować to daj znać justekostek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Policz swoje zapotrzebowanie kaloryczne dla obecnej wagi, a następnie staraj się dodawać kalorie i obserwuj co się dzieje z wagą 🙂 Pamiętaj, że zarówno dla utraty jak i nabywania wagi ważne jest, aby nie wprowadzać nagłych zmian, aby nie wpędzić się w rozstępy i inne problemy 🙂 Powodzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2021 o 16:04, Hatszepsut napisał:

Większość martwi się jak schudnąć. A mnie by się przydało kilka kilogramów. 160 wzrostu i 42 waga

trzeba zwiększać kaloryczność. ale to nie tak że będziesz żreć jak świnia co po padnie, tylko 1 kropka więcej chleba, 1 jajko więcej. białe pieczywo na ciemne, 1 banan więcej, itp. tak zdrowo ale więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na apetyt akurat nie narzekam. Jem sporo. Prawie jak ojciec. Przykładowo dzisiejszy obiad. Udko z kurczaka trzy spore ziemniaki i surówka. Taką pizze guseppe z z szynką i pieczarkami wciągam na jedno posiedzenie. Jest to raczej kwestia przemiany materii. 
A przydało by się trochę tłuszczyku na pupie i piersiach. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć nadwyżkę kaloryczną, żeby przytyć. Wszystko zależy od Twojego trybu życia, pracy ilości ruchu. Na fabrykasily.pl możesz obliczyć sobie zapotrzebowanie kaloryczne i najlepiej jest dodać do tego na początku około 150- 200k cal dziennie, żeby zacząć tyć. Lub na tej stronie można wykupić sobie dość tanio cały plan żywieniowy. Ja chciałam akurat troszkę schudnąć i z nimi udało mi się to w łatwy sposób i bez szczególnych wyrzeczeń (wcześniej każda dieta była dla mnie ciężka i nie wytrzymywałam). Widziałam, że mają też opcję na plan dietetyczny, gdy chcesz przytyć. Ale podstawa to znać swoje zapotrzebowanie. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×