Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Róża60607

Czy to ciąża? Wyniki wiarygodne?

Polecane posty

6 minut temu, Róża60607 napisał:

Odniesiesz się do mojej wyższej wypowiedzi? Nie rozumiem dlaczego najpierw mowisz, że beta wykazałaby już ciążę a potem, że dzusiejsza beta bedzie nie wiarygodna

Beta na początku stycznia byłaby wiarygodna, bo faktycznie w grudniu mogłoby Ci się trafić plamienie. Teraz po tylu plamieniach to jest to tak wiarygodne, jak ciąża fizjologiczna u zdrowego faceta.

KOLEJNE "plamienie" jest już okresem (każdy okres to plamienie, tylko z różnym natężeniem, w zależności od ilości złuszczanego materiału)

Powiedz mi, skoro tak długo "jesteś" w ciąży, czemu nie poszłaś po prostu do ginekologa na USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Róża60607 napisał:

Odniesiesz się do mojej wyższej wypowiedzi? Nie rozumiem dlaczego najpierw mowisz, że beta wykazałaby już ciążę a potem, że dzusiejsza beta bedzie nie wiarygodna

Odpowiem ci spokojnie na to pytanie 😊 jeśli stosunek miałaś w grudniu i ani testy ani z bety nie wyszło że jesteś w ciąży to faktycznie w niej nie jesteś ponieważ jak miałaś stosunek w grudniu to i beta i testy powinny już ci wykazywać ciążę nawet z tymi plamieniami. Jeśli nadal miałaś kolejne plamienie to jest miesiączka tylko o mniejszej częstotliwości. Napewno w ciąży nie jesteś bo jeśli było by zapłodnienie to bodajże była byś w ciąży teraz miesiąc i było by ją widać nawet na USG i z bety też by już było tej poprzedniej widać. Więc spokojnie nie jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×