Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Cyganka

Facet @ rozwód 😄

Polecane posty

Drogie Panie. 

Mogą być i Panowie 

Jestem ciekawa waszej opini.

Poznajecie faceta przez net. Wdrugiej rozmowie dosłownie drugiej rozmowie facet mowi że nie szuka przygód i jest w stanie dla was się rozwieść bo mu się w życiu nie układa. 

Niewiem co o tym myśleć. 

Czy facet od samego początku jasno się okresla?? Ale tak szybko?? 

Czy to bzdura?? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to ze na samym początku znajomości facet gada o rozwodzie. Tak szybko się nie da 😃 załóżmy że facet faktycznie mowi prawdę 🤔 to chyba niestabilny psychicznie albo emocjonalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wcześniej niż gdybyś się zaangażowała i planowała z nim wspólne gniazdko. Kiedyś zostałam wkręcona w grubą sprawę, która wydała się po latach, powiem o tak. Od owego incydentu nikomu już nie wierzę!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cyganka napisał:

Drogie Panie. 

Mogą być i Panowie 

Jestem ciekawa waszej opini.

Poznajecie faceta przez net. Wdrugiej rozmowie dosłownie drugiej rozmowie facet mowi że nie szuka przygód i jest w stanie dla was się rozwieść bo mu się w życiu nie układa. 

Niewiem co o tym myśleć. 

Czy facet od samego początku jasno się okresla?? Ale tak szybko?? 

Czy to bzdura?? 

 

Uważam, że gdy facet chce się rozwieść, to się rozwodzi, a nie o tym gada. 
Jeśli ktoś twierdzi, że jest w stanie się rozwieść dla kogoś, to coś jest z nim nie tak. Rozumiem, że jest niezadowolony ze związku, ale trzyma się tej gałęzi, póki nie znajdzie drugiej. A Wy walczcie o jego względy w kisielu. 😈 Człowiek, który wie, czego chce, odchodzi od tego, co mu nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, agent of Asgard napisał:

Uważam, że gdy facet chce się rozwieść, to się rozwodzi, a nie o tym gada. 
Jeśli ktoś twierdzi, że jest w stanie się rozwieść dla kogoś, to coś jest z nim nie tak. Rozumiem, że jest niezadowolony ze związku, ale trzyma się tej gałęzi, póki nie znajdzie drugiej. A Wy walczcie o jego względy w kisielu. 😈 Człowiek, który wie, czego chce, odchodzi od tego, co mu nie służy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałam się z owym gosciem dwa razy swego czasu. Postawił sprawę jasno albo będziemy razem albo wcale. Znowu gadka o rozwodzie .Nie weszłam w to  bo takie tempo nie spodobało mi się..ale on był zdecydowany. No i relacja się skończyła. Blokady dostałam od niego wszedzie.Nie mogę zrozumieć toku myślenia owego pana za h..a🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Cyganka napisał:

Niewiem co o tym myśleć. 

Zalecam dużo dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×