Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
84Michal84

sie porobilo, oho oho ho

Polecane posty

Cytat

 

Siostra zony polzartem zaproponowala ze weznie mnie na domowke do swoich znajomych, a zona sie zgodzila, kurcze, dzis ide z nia na impreze, jestem mega spiety, troche mnie to juz przerasta

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Przecież pisałeś, że żona myśli, że Ty i jej siostra się nie lubicie. To jak to jest? 

dokłądnie tak myśli, dlatego wysyła mnie na domówke, z nią myśląc że się tak zaprzyjanimy lub żę mi troche zrobi na złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Qwerty82 napisał:

Ja myślę że żona ma już dość Autora i chce się go pozbyć po prostu, tak w białych rękawiczkach, niby nic nie wi nie rozumi ale już tam ma kolejnego na oku 😉

nie ma dosc jest we mnie zapatrzona, pozatym ona nigdzie wiele nie wychodzi, mnie tez bardzo samego nie puszcza, dzis bedzie z dzieckiem u rodzicow i nie chce zebym zostal sam i np spotkal sie z koleznka z pracy wiec mysli ze jej siostra mnie przypilnuje

Nie ukrywam ze gdyby miala bylo by mi to na reke wrecz, 🙂

Edytowano przez 84Michal84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Dobra z niej aktorka, widzisz nic się nie poznałeś na jej zagrywce. Tu niby wpatrzona w swojego misiaczka, a tam za plecami knuje już intrygę, żeby się pozbyć ciężaru a z twarzą wyjść z tej sytuacji. Już zaciera rączki, idź misiaczku z tą wredną siostrą, a w głębi ducha: przeleć ją i idźcie razem w chol/erę

hahahah 😄

ale fantaska, ja znam sytuacje z 1 reki i tak nie jest, niestety ale ona nie odejdzie odemnie, ja tez sobie nie wyobrazam jej zostawic, bo sobie nie poradzi i dziecku nie zapewni sama przyszlosci. ale to nie tak ze mi to jest na reke ze zostaje z jej siostra raczej nie za bardzo...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Jasne że nie zostawi, tylko w czasie kiedy ty będziesz poza domem załatwi sobie kogoś młodszego do obsługi waszej sypialni....

Po prostu nie przychodz do domu z nienacka to wszystko będzie dobrze 😄

jak myślisz dlaczego żona cię tak ochoczo wypycha ?

 

moze i tak jest... moze... to by nawet ulatwilo sprawe jesli bym wynajal detektywa i sie z nia rozwiodl i dziecko bym dostal ja do opieki to jak najbardziej wtedy bym ja zostawil....ale watpie, ona chcialaby zebym byl blisko z ja rodzina, zebym tam z raz pojechal na swieta wiec chce mnie oswoic z siostra na poczatek, ale nie wie co jest miedzy nami... pozatym nie spodziewa sie ze jej siostra mogla by to zrobic, a dzis caly dzien i noc z dzieckiem bedzie u swoich rodzicow, wiec ja nie widze tu opcji do zdrady, ale moze warto pomyslec o detektywie, tyle ze marne szanse ze to prawda ona cieszy sie z dziecka, rodziny itd... raczej ma dobry lojalny charakter, dla niej zdrada byla by nie do przyjecia, ale moge sie mylic, dlatego detektyw sie moze przydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Poczytaj sobie wątek o wychodzeniu z romansu, tam każda ma dobry, lojalny charakter, a mężowie rogi że ohoho

zgadza sie, czytalem ten temat, to moze byc zaslona dymna

Tyle ze ona nie ma kolegow, pilnuje mnie, wolny czas spedzamy razem, mam dostep do jej telefonu, ona tak sobie wymyslila ze ma byc zaufanie a ona do mojego... jedyny czas gdy sie nie widzimy, to jest jak jedziie do rodzicow, ale wielokrotnie jej siostra mowila mi ze tylko siedzi z nimi i spedza czas, ogolnie nie ma jak, w pracy tez nie... ale wiem ze perfekcyjne oszustwo ma wygladac jaknajbardziej normalnie wiec dzieki za komentarz bo moze to byc jakis trop, pomysle o tym tylko ciekawe jak dziala taki detektyw bo domyslam sie ze pewnie niezle czysci z kasy, w sumie mam kilka malych dyktafonow, i pluskiew to juz dzis jej jedna wrzuce do ubrania i zobaczymy... dzieki za odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Babcia Witka napisał:

Myślałam, że taka inba tylko w Modzie na sukces. Podejrzewam, że ten wątek pisze jakiś początkujący scenarzysta. Te mrożące krew w żyłach zwroty akcji dorzucane na forum co jakiś czas i łykanie rad o tropieniu wyimaginowanego kochanka żony są przepyszne. Czekam z wypiekami na twarzy na relację z tego co nagrały pluskwy i ile razy seksili się na domówce.

Hehee, chociaż... ja wiem.. znam kogoś bardzo podobnego do autora tematu jeśli chodzi o działania i ogólnie całokształt akcji jakich wywija, jak się komuś opowie to beka, jak z komedii a to jest prawdziwy człowiek z krwi i kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2021 o 16:19, Babcia Witka napisał:

Myślałam, że taka inba tylko w Modzie na sukces. Podejrzewam, że ten wątek pisze jakiś początkujący scenarzysta. Te mrożące krew w żyłach zwroty akcji dorzucane na forum co jakiś czas i łykanie rad o tropieniu wyimaginowanego kochanka żony są przepyszne. Czekam z wypiekami na twarzy na relację z tego co nagrały pluskwy i ile razy seksili się na domówce.

heheh dobrze by bylo... ale to jest moja rzeczywistosc, przynajmniej teraz, zona nie ma zadnego kochanka, to wymysly tutejszych hejterek ktore chca mi dopieklic, caly weekend siedizala u swoich rodzicow w domu, nawet nie wyszla na dwor. Hehee ile razy sie seksli dobre... domowka byla bez wrazen za to dzis od rana bylo, niezle 😉

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

heheh dobrze by bylo... ale to jest moja rzeczywistosc, przynajmniej teraz, zona nie ma zadnego kochanka, to wymysly tutejszych hejterek ktore chca mi dopieklic, caly weekend siedizala u swoich rodzicow w domu, nawet nie wyszla na dwor. Hehee ile razy sie seksli dobre... domowka byla bez wrazen za to dzis od rana bylo, niezle 😉

czyli niedobry jestes jednak 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×