Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nailah123

Tańsze białka niż osławione Natural Mojo

Polecane posty

Hej 🙂 wszystkie celebrytki i youtuberki to piją. Jednak te białka są strasznie drogie. Znacie może coś tańszego a może nawet lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sasiadka_zenobia napisał:

Wszystko jest lepsze. Wejdz na amazona czy jakikolwiek sklep z suplementami treningowymi i bedziesz miec do koloru do wyboru, a w tych sklepach i czesto doradza 🙂 Ja kupuje takie z firmy The Protein Works, akurat moje jest sojowe, bo jestem uczulona na bialko mleka krowiego. Ma bardzo dobre makro. Natural Mojo ma z 60% marzy, szkoda kasy. 
 

Btw. Tez to zauwazylyscie, ze teraz instagram opanowal smile secret i ich system wybielania zebow? I tez daja 40-60% znizki na kody od influencerek. Kto glupi sie na to lapie? 

Dzięki 🙂 też wolę coś sojowego. Tak, tak... Też to zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Natural Mojo. Okropnie mdłe i słodkie. Spróbowałam raz i oddałam całą puszkę, bo wiem, że nie przełknęłabym tego kolejny raz. Miałam smak Cappuccino i karmel. 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narural mojo, banana beauty, hello body, oceans apart, cellu blue itd - wszystkie są zarejestrowane na jeden adres firmy, co ciekawe spolka ma powiazania z firmą schwarzkof 😀 te guffno wszystko co influ reklamują 5zł nie warte, czysty marketing i marża 1000%

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NM to nie białko - zamiennik posiłku i ...owy ma skład i jest drogie.

Ja pijam wegańskie, ale wszystko lepsze jest niż NM.

Moje ulubione: BioTech,  KFD obleci, SFD All Nutrition tani ale kiepski, Olimp dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie przebieram w markach. Skończyło mi sie teraz niedawno białko serwatkowe (purasana), a dość dobrze sprawdzało sie do przygotowania koktajlu/napoju na szybko. Ono w sumie było wegańskie, ale no z mleka krowiego.

Probowałem też wcześniej kilku roślinnych białek róznych producnetów, ale strasznie trudno było to wszystko rozmieszać, wiec jak na razie zostaję przy serwatce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.02.2021 o 13:15, nailah123 napisał:

Hej 🙂 wszystkie celebrytki i youtuberki to piją. Jednak te białka są strasznie drogie. Znacie może coś tańszego a może nawet lepszego?

Wszystkoe jest lepsze i masz ogromny wybór.

WPC jak zaczynasz bedzie ok, moim no.1 jest BioTech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.02.2021 o 02:33, Ktosiek napisał:

NM to nie białko - zamiennik posiłku i ...owy ma skład i jest drogie.

Ja pijam wegańskie, ale wszystko lepsze jest niż NM.

Moje ulubione: BioTech,  KFD obleci, SFD All Nutrition tani ale kiepski, Olimp dno.

hi5 - identyczne wybory, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×