Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dzekikika

Pierwsza wizyta u ginekologa i czy coś może mi być??

Polecane posty

Hej więc mam 14 lat i chcialabym zapisać się za kilka dni pierwszy raz do ginekologa w wieku 11 lat już zaczęłam miec objawy np pieczenie, swędzenie, śluz był w takim żółtym odcieniu troche zielonkawym z grudkami i raz czy dwa pojawiły mi sie w okolicach intymych krostki po roku objawy znikenly lecz nie powiedziałam o tym mamie ponieważ byłam bardzo wstydliwa i bałam się isc do ginekologa wiec jakoś wytrzymałam (wiem że to co zrobiłam było bardzo głupie ale byłam dzieckiem i poprsotu się bałam i jestem nastawiona na to ze moze cos wyjść źle w badaniach) i jakoś od niedawna z 2-3 miesiące temu objawy zaczęły wracać co prawda w znacznie mniejszej ilości znowu pieczenie mialam je z 3 razy, swędzenie, śluz z grudkami (ale to czasami) i krostki jeszcze wspomnę ze od grudnia nie dostałam okresu czyli za kilka dni miną 3 miesiące odkąd nie mam okresu troche się boję dlaczego i dlatego postanowiłam ze sie zapisze do ginekologa bo nie chce juz dużej zwlekać bo mój stan napewno bedzie sie pogarszać i mam pytanie do was dziewczyny jak przebiega dokładnie ta pierwsza wizyta, czy mogę być na coś chora? (Podejrzewam że tak ale jeżeli miałyście podobnie to co to może być) i czy badanie np wziernikiem lub usg boli? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i za pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Badanie nie boli. No lekarz musi przeprowadzić wywiad, pewnie zleci jakieś dodatkowe badania z krwi. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to jakaś infekcja intymna, a one lubią nawracać szczególnie nie leczone lub źle leczone. Nie ma się co bać, jesteś jeszcze bardzo młoda i twój organizm cały czas dojrzewa, nic się nie denerwuj, wszystko na pewno będzie w porządku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 1.02.2021 o 21:45, dzekikika napisał:

Hej więc mam 14 lat i chcialabym zapisać się za kilka dni pierwszy raz do ginekologa w wieku 11 lat już zaczęłam miec objawy np pieczenie, swędzenie, śluz był w takim żółtym odcieniu troche zielonkawym z grudkami i raz czy dwa pojawiły mi sie w okolicach intymych krostki po roku objawy znikenly lecz nie powiedziałam o tym mamie ponieważ byłam bardzo wstydliwa i bałam się isc do ginekologa wiec jakoś wytrzymałam (wiem że to co zrobiłam było bardzo głupie ale byłam dzieckiem i poprsotu się bałam i jestem nastawiona na to ze moze cos wyjść źle w badaniach) i jakoś od niedawna z 2-3 miesiące temu objawy zaczęły wracać co prawda w znacznie mniejszej ilości znowu pieczenie mialam je z 3 razy, swędzenie, śluz z grudkami (ale to czasami) i krostki jeszcze wspomnę ze od grudnia nie dostałam okresu czyli za kilka dni miną 3 miesiące odkąd nie mam okresu troche się boję dlaczego i dlatego postanowiłam ze sie zapisze do ginekologa bo nie chce juz dużej zwlekać bo mój stan napewno bedzie sie pogarszać i mam pytanie do was dziewczyny jak przebiega dokładnie ta pierwsza wizyta, czy mogę być na coś chora? (Podejrzewam że tak ale jeżeli miałyście podobnie to co to może być) i czy badanie np wziernikiem lub usg boli? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i za pomoc !

Dziewczyno zakładasz kolejny ten sam temat z rzędu wszyscy ci mówią że to nie boli i wgle . Jeszcze ci nie wystarczy. Sory za takie słowa ale nie rozumiem tego doradziła się pełno osób doradza ci że nie boli to czemu zakładasz kolejne te same tematy. Idź poprostu z mamą do ginekologa i po sprawie. Nikt nie jest tu lekarzem ginekologiem i cię nie oświeci co to może dokładnie być idź w końcu do tego ginekologa a nie zwlekasz jak masz takie objawy a jeszcze nie chcesz iść tylko wolisz non stop zakładać te tematy i się pytać po takim czasie jak to masz w dodatku to wróciło to nie ma z tym żartów, bo to chyba z 4 czy 5 ten sam temat od nowa zakładany... Przepraszam serdecznie ale nie rozumiem tego bo z takim czym nie można czekać.

Edytowano przez Gratkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×