Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  

Polecane posty

Więc tak, pod koniec grudnia współżyłam z moim mężem 5/6 dni przed owulacja (stosunek przerywany bez dojścia w pochwie). Bałam się, że będę w ciąży ale kilka dni przed okresem szyjka macicy była nisko i twarda i wystąpiły objawy PMS. Dostałam okres dzień wczesniej byl obfity tak jak zawsze trwal 6/7 dni i od razu jak dostalam to objawy PMS znikły.

Teraz jestem przed kolejną miesiączką, szyjka macicy od 2 dni jest nisko i twarda (okres za 3/4 dni). Czy w takiej sytacji moge byc w ciazy? Są jakieś szanse? Bo naczytałam się, że w ciąży mogą występować krwawienia itd ale okres byl taki jak zawsze a żadnych zmian nie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość967 napisał:

Więc tak, pod koniec grudnia współżyłam z moim mężem 5/6 dni przed owulacja (stosunek przerywany bez dojścia w pochwie). Bałam się, że będę w ciąży ale kilka dni przed okresem szyjka macicy była nisko i twarda i wystąpiły objawy PMS. Dostałam okres dzień wczesniej byl obfity tak jak zawsze trwal 6/7 dni i od razu jak dostalam to objawy PMS znikły.

Teraz jestem przed kolejną miesiączką, szyjka macicy od 2 dni jest nisko i twarda (okres za 3/4 dni). Czy w takiej sytacji moge byc w ciazy? Są jakieś szanse? Bo naczytałam się, że w ciąży mogą występować krwawienia itd ale okres byl taki jak zawsze a żadnych zmian nie zauważyłam

Jaki był wynik testu ciążowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie chcesz być w ciąży to może jednak pomyśl o porządnym zabezpieczeniu, a nie lecisz na przerywanym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem piwrwszy i ostatni raz. Mam nadzieje, że nie ma szans na ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość967 napisał:

Tak wiem piwrwszy i ostatni raz. Mam nadzieje, że nie ma szans na ciążę

No jaki wynik tego testu ciążowego? Zaczynam myśleć, że żadnego nie zrobiłaś, tylko pytasz na forum tak, jakbyśmy to my miały wiedzieć, czy jesteś w ciąży czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość967 napisał:

Więc tak, pod koniec grudnia współżyłam z moim mężem 5/6 dni przed owulacja (stosunek przerywany bez dojścia w pochwie). Bałam się, że będę w ciąży ale kilka dni przed okresem szyjka macicy była nisko i twarda i wystąpiły objawy PMS. Dostałam okres dzień wczesniej byl obfity tak jak zawsze trwal 6/7 dni i od razu jak dostalam to objawy PMS znikły.

Teraz jestem przed kolejną miesiączką, szyjka macicy od 2 dni jest nisko i twarda (okres za 3/4 dni). Czy w takiej sytacji moge byc w ciazy? Są jakieś szanse? Bo naczytałam się, że w ciąży mogą występować krwawienia itd ale okres byl taki jak zawsze a żadnych zmian nie zauważyłam

@Iwna ma rację, zrobiłaś test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×