Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Daria1116

Mam 26 lat i łysieje

Polecane posty

Witam, mam 26 lat od kilku lat borykam się z łysieniem, już nie ma czym ukrywać jestem załamana. Bralam kilkukrotnie sterydy, cynek +SR, szampony za miliony nic nie pomaga jest coraz gorzej. Nie suszę, nie farbuje, nie prostuje. Już ostatnio pani doktor kazała się cieszyć że reszta jest w porzadku. Dodam że wszystkie hormony w normie. Pomozcie proszę, chętnie porozmawiam z inną kobietą dotknięta tym problemem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myslalas o osoczu na skore glowy? Moje wlosy byly oslabione i zdecydowalam sie na ten zabieg. Dodatkowo mam witamkny: merz spezial i biotyne. Juz po 2 tygogniach terapii pojawily sie delikatne efekty. W tym momencie po 3 miesiacach wlosy sa grubsze i lsniace oraz nie wypadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, problem jest mi znany, spotykam się z nim w klinice. Koniecznie skonsultuj się z dobrym lekarzem trychologiem, który zdiagnozuje twój problem. Wypadanie włosów to często bardzo złożony problem, który swoje podłoże ma m.in. w problemach hormonalnych, złych nawykach czy nadmiernym stresie. Lekarz wykona badanie trychoskopem, sprawdzi stan skóry głowy oraz zleci ci pozostałe konieczne badania. Pamiętaj, żeby nie leczyć się na własną rękę, przecież chodzi tu o twoje włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×