Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. Czy jak mam cykle 30 dniowe i zrobiłam dziś test ciążowy (pre-test) 55 dni po stosunku? Mam żyły na piersiach, niedawno byłam na becie i wyszła ujemna. I też martwi mnie ze robiłam ostatnio inny test ciążowy i wyszła blada kreska lecz po czasie, następnego dnia zrobiłam ten sam test i wyszedł ujemny więc nie wiem co sądzić🙈 dziewczyny poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jestes w ciazy! Po raz kolejny..myslisz ze jak zmienisz nick to nikt nie zajarzy, ze to ty ze swoja urojona ciaza?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lolka1975 napisał:

Nie, nie jestes w ciazy! Po raz kolejny..myslisz ze jak zmienisz nick to nikt nie zajarzy, ze to ty ze swoja urojona ciaza?

Dlaczego tak twierdzisz? To dlaczego była 2 kreska na tamtym? A dzień później robiłam ten sam test i 1 kreska... Nie e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 kreska byla po czasie, wiec to sie nie liczy. Poza tym negatywna beta nie klamie i fakt ze nie doszlo do pelnego stosunku tez nie przemawia za ciaza. Powinnas sie udac do psychologa, bo masz problemy z zaakceptowaniem rzeczywistosci.Ewentualne poczekaj jeszcze 6 msc i moze wtedy zaakceptujesz fakt, ze nie jestes w ciazy. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lolka1975 napisał:

2 kreska byla po czasie, wiec to sie nie liczy. Poza tym negatywna beta nie klamie i fakt ze nie doszlo do pelnego stosunku tez nie przemawia za ciaza. Powinnas sie udac do psychologa, bo masz problemy z zaakceptowaniem rzeczywistosci.Ewentualne poczekaj jeszcze 6 msc i moze wtedy zaakceptujesz fakt, ze nie jestes w ciazy. 

Przepraszam po prostu strasznie się zaniepokoiłam ta 2 kreska.. Wybaczcie. Poradźcie mi czy iść na bete ostatnia, jeszcze jedna 15 lutego czy później? Byłabym bardzo wdzięczna za poradę...... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lolka1975 napisał:

2 kreska byla po czasie, wiec to sie nie liczy. Poza tym negatywna beta nie klamie i fakt ze nie doszlo do pelnego stosunku tez nie przemawia za ciaza. Powinnas sie udac do psychologa, bo masz problemy z zaakceptowaniem rzeczywistosci.Ewentualne poczekaj jeszcze 6 msc i moze wtedy zaakceptujesz fakt, ze nie jestes w ciazy. 

nie ma co jej tłumaczyć. Nie zrozumie tego. Ona jest w ciąży, ale urojonej.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lolka1975 napisał:

2 kreska byla po czasie, wiec to sie nie liczy. Poza tym negatywna beta nie klamie i fakt ze nie doszlo do pelnego stosunku tez nie przemawia za ciaza. Powinnas sie udac do psychologa, bo masz problemy z zaakceptowaniem rzeczywistosci.Ewentualne poczekaj jeszcze 6 msc i moze wtedy zaakceptujesz fakt, ze nie jestes w ciazy. 

Była po czasie lecz nigdy mi nic nie wychodziło po czasie więc trochę dziwne, że akurat teraz wyszło przecież co nie..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 5050502 napisał:

Przepraszam po prostu strasznie się zaniepokoiłam ta 2 kreska.. Wybaczcie. Poradźcie mi czy iść na bete ostatnia, jeszcze jedna 15 lutego czy później? Byłabym bardzo wdzięczna za poradę...... 

Mozesz isc i jutro jesli cie to uspokoi i wkoncu uwierzysz, ze nie jestes w ciazy. Beta wykryje ciaze i 2 tyg po stosunku,  a u ciebie juz prawie 2 miesiace od jakiegos incydentu,bo nawet srosunku nie bylo...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Lolka1975 napisał:

Mozesz isc i jutro jesli cie to uspokoi i wkoncu uwierzysz, ze nie jestes w ciazy. Beta wykryje ciaze i 2 tyg po stosunku,  a u ciebie juz prawie 2 miesiace od jakiegos incydentu,bo nawet srosunku nie bylo...

Martwi mnie też, że jestem już po dniach płodnych kalendarzowo, a na bieliźnie jak ściągnę mam białe plamki lub takie suche, że się kruszy, co to może być? No i ogólnie mam śluz ciągnący się żółtawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Lolka1975 napisał:

Mozesz isc i jutro jesli cie to uspokoi i wkoncu uwierzysz, ze nie jestes w ciazy. Beta wykryje ciaze i 2 tyg po stosunku,  a u ciebie juz prawie 2 miesiace od jakiegos incydentu,bo nawet srosunku nie bylo...

Tak jakby mokro w majtkach jak przy dniach płodnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 5050502 napisał:

Tak jakby mokro w majtkach jak przy dniach płodnych. 

Jak cie niepokoi wyglad, konsystencja, kolor czy zapach sluzu, to idz do ginekologa, bo moze masz jakas infekcje, grzybice itp.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Lolka1975 napisał:

Jak cie niepokoi wyglad, konsystencja, kolor czy zapach sluzu, to idz do ginekologa, bo moze masz jakas infekcje, grzybice itp.. 

Wiem wiem. Czasem mam takie, że nie jestem w ciąży a czasem jak spojrzę na moje piersi w lustrze to widzę te żyły do sutkow, ten śluz i już panikuje...... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×