Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 222

Czy mam powód by być zazdrosny o moją dziewczynę

Polecane posty

Moja dziewczyna daje polubienia zdjęć znajomych (nie tylko dziewczyn ale także chłopaków) na jej FB, uważam ją za bardzo wierną i jest bardzo we mnie zakochana, jednak daje polubienia chłopakom jak wstawiają sobie nowe zdjęcia

Czy to jest powód by się bać i czy słusznie jestem zazdrosny, czy to nic takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 minut temu, Gość 222 napisał:

Czy to jest powód by się bać i czy słusznie jestem zazdrosny, czy to nic takiego?

Nie, to nie jest powód aby być zazdrosnym. Ona nie jest Twoją własnością i ma prawo do prywatności i wyrażania swoich emocji.

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemetiisto napisał:

Nie, to nie jest powód aby być zazdrosnym. Ona nie jest Twoją własnością i ma prawo do prywatności i wyrażania swoich emocji.

Ale ja chcę być z nią i już uzgodniliśmy to, ona jest też o mnie zazdrosna ale ja może trochę bardziej. Ja jednak nie daję jej powodów do zazdrości ale te jej polubienia mnie martwią no bo dlaczego podobają się jej inni skoro ma mnie? no chyba że to tak tylko daję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, julka.roxi.btslove napisał:

no przecież może jej sie spodobać fotka kolegi co w tym złego? ona wyraża opinię o fotce nie o nim, o Tobie daje za to opinię że jej sie podobasz i Cie kocha tym że jest z Tobą - to jest dopiero polubienie! 🙂 spokojnie!

Dziękuję, tylko mam takie obawy że co jeśli zmieni o mnie zdanie po czasie, nic na to nie wskazuję, nawet jest pomiędzy nami coraz lepiej (choć zawszę było dobrze), trochę jednak czasem się boję ale dziękuję, może faktycznie za bardzo się martwię tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, julka.roxi.btslove napisał:

Ja tak to widzę- jeśli zrobisz dym bo daje ona lajki jakimś chłopakom na fejsie to z samego tego może Cię zostawić, tak samo niestety może też zostawić po dłuższym czasie dla jednego z tamtych - co byś nie zrobił czy robił dym czy siedział cicho, to jeśli nie rozumie jak jest dla Ciebie ważna i jaki jesteś dla niej dobry i jak jej z Tobą dobrze to odejdzie i nawet lepiej dla Ciebie bo znajdziesz lepszą ale ja teraz mówię o najgorszym scenariuszu. tak naprawdę to dobrze jej powiedzieć na spokojnie- "nie lubę jak tak robisz i wyjaśnij dlaczego tak robisz czy tak sobie tylko czy o co biega". I niech powie jak jest i co powie to wierz jej. Zobaczysz co będzie dalej. Nie ma zaś sensu robić sobie nerwów na sam przód bo pewnie nie ma z czego! 

Jedyne co jest dobre, to jest to że ona ich znała przed mną bo od czasu kiedy jestem z nią to nie dodaję żadnych chłopaków, czyli ona na pewno ich zna od dawna, być może to jej znajomi ale boje się co jeśli nagle się jej spodoba których z nich albo oni zobaczą że daje lajki i zaczną ją podrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że lajkuje zdjęcia innych mężczyzn nie oznacza że coś z nimi kręci, spokojnie 😛

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, julka.roxi.btslove napisał:

Ja tak to widzę- jeśli zrobisz dym bo daje ona lajki jakimś chłopakom na fejsie to z samego tego może Cię zostawić, tak samo niestety może też zostawić po dłuższym czasie dla jednego z tamtych - co byś nie zrobił czy robił dym czy siedział cicho, to jeśli nie rozumie jak jest dla Ciebie ważna i jaki jesteś dla niej dobry i jak jej z Tobą dobrze to odejdzie i nawet lepiej dla Ciebie bo znajdziesz lepszą ale ja teraz mówię o najgorszym scenariuszu. tak naprawdę to dobrze jej powiedzieć na spokojnie- "nie lubę jak tak robisz i wyjaśnij dlaczego tak robisz czy tak sobie tylko czy o co biega". I niech powie jak jest i co powie to wierz jej. Zobaczysz co będzie dalej. Nie ma zaś sensu robić sobie nerwów na sam przód bo pewnie nie ma z czego! 

Chciałbym jej powiedzieć ale ona pewnie zacznie się załamywać że niby jej nie ufam, już kiedyś coś powiedziałem o czymś innym to ona zrozumiała ale zaczęła być zła i smutna że zachowuje się jakbym jej nie ufał. Choć wiem że ona jest wierna to boje się co jeśli faktycznie któryś zobaczy że dała lajka i zacznie  ją podrywać. Mamy zdjęcia razem na FB i każdy jej znajomy wie że jesteśmy razem ale boje się że ktoś mi ją jeszcze zabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość 222 napisał:

ona pewnie zacznie się załamywać że niby jej nie ufam

Przecież to prawda i jej nie ufasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Nemetiisto napisał:

Przecież to prawda i jej nie ufasz.

Ogólnie jej ufam bo mówi co do mnie czuję i spędzamy bardzo dużo czasu razem ale martwi mnie jej wygląd bo ona na pewno musi się podobać innym i boje się by mi jej nikt nie zabrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość 222 napisał:

Ogólnie jej ufam

Tylko szczególnie nie... Pogadaj z psychologiem jakimś może? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daje bo liczy na rewanż w postaci udawanego zachwytu i lajkow gdy sama cos wstawi. Jesli tak cie dręczą problemy wspolczesnych ludzi to usun konto i nie będziesz tego widzial.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z twoich temtow wynika ze jestes chorobliwie zazdrosny, a z takim czlowiekiem nikt dluzej nie wytrzyma. Wszedzie widzisz zdrade i potencjalnego rywala, ba, nawet o kolezanki jestes zazdrosny. To nie jest normalne i polecam psychologa jesli chcesz miec zdrowy zwiazek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×