Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adelajda.ka

"Tylko koleżanka"

Polecane posty

Cześć dziewczyny a może i chłopaki, 

od dłuższego czasu mam pewien problem i nie sądziłam nigdy, że zwrócę się o pomoc w internecie, ale może głosy z zewnątrz coś mi podpowiedzą. W każdym razie, studiuję razem z moim chłopakiem, poznaliśmy się na studiach. Wszystko fajnie, ogólnie dobry z niego chłopak choć swoje wady ma. Problemem jest koleżanka z roku, która od dłuższego czasu przystawia się do niego, na moich oczach, na grupie Facebookowej i ogólnie pisze do niego. Sprawa wygląda tak, że jakiś czas temu pisali ze sobą bardziej intensywnie i prawie się rozstaliśmy, nie do końca jasno, ale powiedział, że coś do niej czuje. Zreflektowłam się i pomyślałam okej, nie było między nami za dobrze, też mogłam inaczej reagować. Przez to  on szukał rozmowy gdzie indziej, ale jednak wolał pisać sobie z nią niż rozwiązać problem ze mną. Wprawdzie rzeczywiście pisali praktycznie tylko o studiach, ale wciąż nie mogę się pogodzić z tym, że w jakiś sposób chciał a może dalej chce jej imponować... Nie będę tutaj opisywać wszystkiego dokładnie, ale wiedziałam co jest grane, zanim zaczęła się edukacja zdalna, z tego co obserwuję wygląda na to, że niewiele się zmieniło... Zresztą to co wynikło mówi samo za siebie. Daliśmy sobie drugą szansę. Już na samym początku powiedział, że nie będzie z nią zrywał kontaktu bo to głupie, przecież notatki sratki. Minęło trochę czasu a ja kipię ze złości, jak śmieszkują na grupie czy ona (oczywiście jako jedyna) "serduszkuje" mu wiadomości, stara się rozwijać wątek i moje ulubione, zwracanie się do niego imieniem (konieczne!). On mówi, że poprostu chce być miły i udzielać się na grupie, ale czemu ciągnie i zawsze musi jej odpisać? Choć on zapewnia  mnie, że nic do niej nie czuje to mi jest strasznie ciężko. Jak zaczyna śmiać się z tego co ona pisze i na grupie rozmawiają jakby tylko sami, to dostaje szału. Nie mam pojęcia co zrobić, myślę czasem o rozstaniu, ale naprawdę go kocham i chciałabym żeby było dobrze. Zauważyłam, że ta cała sytuacja bardzo negatywnie wpłynęła na moją samoocenę i poczucie bezpieczeństwa... Choć nie załamuje się całkiem i przecież "robię swoje", automatycznie wracają do mnie pewne wspomnienia i powstają nowe podejrzenia. Chyba najbardziej związane z tym, że on tak naprawdę wypiera uczucia do niej...

Ktoś z was był w podobnej sytuacji? Pozdrawiam czytających i czekam na odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czegoś nie rozumiem, Twój chłopak pisze sobie z dziewczyna, nic zdrożnego, z którą ma kontakt bo studiują razem, coś do niej czuję (w sensie może ją po prostu lubi ...) a Ty robisz dramy w Internetach ... ? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, adelajda.ka napisał:

czekam na odzew

Nic z tym nie zrobisz. Możesz zabraniać ale to nic nie da. Zakazany owoc smakuje lepiej. Jeśli będzie wolał ją zamiast Ciebie to i tak odejdzie. Nie ma to żadnego znaczenia dla Twojej wartości. Bądź sobą a jeśli uznasz, że to Cię przerasta, szanuj się i odejdź. Może wtedy zrozumie, co traci? Jeśli nie zrozumie to tylko lepiej dla z Ciebie. Po co Ci ktoś taki?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×