Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Arniee

Tabletki antykoncepcyjne yaz

Polecane posty

Witam! 
Jestem tutaj nowa. Mam pytanie odnośnie antykoncepcji hormonalnej. 
Od 4 lat biorę tabletki dwuskładnikowe yaz. Zazwyczaj okres dostawałam przy 4 tabletce placebo. W tym miesiącu jednak krwawienia nie dostałam - spóźnia mi się jeden dzień. Dodam, że tabletki biorę regularnie. Zdarzyła mi się tylko jedna sytuacja, że tabletke wzielam po ok 14 godzinach opoznienia (konsultowalam to z moim ginekologiem - powiedzial, ze ochrona pozostaje zachowana.) Martwi mnie jedynie fakt, że krwawienie jeszcze nie nastąpiło. Mam lekkie bóle prawego jajnika. Ostatnio też przeżyłam dużo mocnego stresu przez sprawy rodzinne oraz ciężką sesje egzaminacyjną. Czy wlasnie taki stres może wplywać na krwawienie podczas brania tabletek? Czy powinnam się martwić o ryzyko ciązy? 
 Z góry dziękuję za kazdą odpowiedz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okres się pojawił? przez stres też może się opóźnić, ale można wtedy testerem owu na ślinę kontrolować owulację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim uspokoj się i poczekaj na okres, a jeśli się nie pojawi to konsultacja u gin 🙂 a jeśli nie czujesz się pewnie podczas brania tabletek dodatkowo zabezpiecz się mechanicznie, ja stosuje diafragma caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×