Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Onna90

plastry evra

Polecane posty

Dzień dobry, 1 dzień miesiączki wystąpił 7 stycznia, 1 plaster nakleiłam 8 stycznia w drugim dniu cyklu, 2 plaster 15 stycznia i trzeci 22 stycznia, nie robiłam przerwy 7 dniowej i kontynuowała naklejanie drugiego opakowania więc czwarty nakleiłam 29 stycznia, piaty plaster 5 lutego i szósty plaster 12 lutego w międzyczasie nastąpiło krwawienie, czy byłam w tym czasie zabezpieczona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka, szczerze nie mam pojęcia z hormonami to nigdy nic nie wiadomo, dlatego ja stosuje w stanach niepewności wkładkę silikonową diafragma caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tych rozkmin nigdy. Stosujecie hormonalną antykoncepcję i jeszcze wątpliwości... Ja tam kontroluje cykle termometrem owu plus mechaniczna ochrona i pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie byłaś zabezpieczona. powinnaś nakleić w pierwszym dniu cyklu - to po pierwsze, druga sprawa jest taka, że przez pierwsze 8 dni powinnaś zabezpieczać się dodatkowo, np prezerwatywą. Kolejna sprawa jest taka, że po 3 plastrach jest tydzień przerwy, zanim przykleisz następny, aby wystąpiło krwawienie z odstawienia. 

Jeżeli przerasta cię czytanie ulotki, która naprawdę jest mega dokładnie opisana, to życzę powodzenia, do seksu też trzeba dojrzeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×