Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zazanne

Język angielski Koszalin

Polecane posty

Witajcie. Szukam dobrego i nie drogiego kursu języka angielskiego w Koszalinie. Szkół tego typu jest w moim mieście bardzo dużo i nie wiem w której maja naprawdę dobry poziom i przystępne ceny. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapisuję się do Learning Centre, bo mają ciekawą promocję z unijnym dofinansowaniem. u mnie na tyle jest dobrze, że spełniam wszystkie warunki i mało co zapłacę za cały kurs. Z tego, co słyszałem od znajomych co tam chodzą, to chwalą wysoki poziom i dobrą organizację. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja uczę się angielskiego Metoda Zuzy, nie musisz wychodzić z domu, możesz uczyć się online. U mnie już były efekty po pierwszy miesiącu nauki. Poczytaj sobie o metodzie może Tobie też przypasuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Na początek nie zapisuj się do Żaka, bo na papierze wygląda to nie źle, ale w realu traghedia. ciągle zmieniają plan zajęć i zatrudniają na lektorów studentów z wadą wymowy. Masakra. W Koszalinie to będzie najlepiej zajrzeć do LC, gdzie uczą w wielu grupach wiekowych i nauczyciele sa z doświadczeniem. potrafili nawet ze mnie zrobić niezłego znawcę tegoż pięknego języka Szekspira. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, to większość szkół językowych ma podobny poziom i jedyna różnica to program dydaktyczny i lepsi lub gorsi lektorzy. Ja akurat chodzę do Learning Centre na kurs dla zaawansowanych i panujący tu poziom oceniam jako bardzo przyzwoity. Lektor jest na tyle wyczulony, że zwraca uwagę na złe akcentowanie lub błędna gramatykę. w każdym razie uważam, że zainwestowane pieniądze nie są wyrzucone w błoto. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×