Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Alicja3

Co o tym myślicie?

Polecane posty

Witam,

Myślę tak nad swoim życiem i... nie jestem jakąś tam nastolatką, mam 20-parę lat, wyższe wykształcenie i dość dobrą prace. Jestem też podobno ładna. Jednak samotna, pomimo sporej liczby interesujących się mną chłopaków/mężczyzn. Znajomi zastanawiają się czemu tak jest, niektórzy podejrzewali, że jestem lesbijką i zdarzyła mi się propozycja bliższej relacji od koleżanki, ale oczywiście ją odrzuciłam (jestem w 100% hetero). Dlaczego jednak jestem sama? Bo jestem od dawna zakochana w pewnej znanej osobie, która jest żonata i z którą pewnie nawet nigdy nie porozmawiam. Jednak jestem zakochana i nie mogę tego zmienić. Co o tym myślicie? Czy jestem nienormalna?

 

Nie wykluczam, że w przyszłości się coś zmieni, ale na 99% myślę, że nie. Myślę, że umrę samotna marząc o czymś co jest nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Alicja3 napisał:

Co o tym myślicie? Czy jestem nienormalna?

Tak, wszystko z Tobą w porządku.

 

31 minut temu, Alicja3 napisał:

Nie wykluczam, że w przyszłości się coś zmieni, ale na 99% myślę, że nie. Myślę, że umrę samotna marząc o czymś co jest nierealne.

To i tak lepsze niż konieczność znoszenia kogoś, kogo się nie kocha. No i wolność. Jest bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam że jesteś w pełni normalna, ale jeśli potrzebujesz kogoś w życiu to się otwór na innych, jak nie to idź za marzeniami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×