Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MorbidAngel

Żona bi

Polecane posty

Żona po 20 latach związku odkryła w sobie pociąg do tej samej płci, ale nie do każdej napotkanej kobiety tylko jednej konkretnej. Nie jest to uczucie tylko fizyczny pociąg. 

W naszym życiu uczuciowym i łóżkowym nie ma plaży, a wręcz jest fantastycznie.

Temat tej drugiej mamy przegadany i nie mam oporów co do ich zbliżenia. Traktuje to jako każdą inna nowość z naszej sypialni na przestrzeni lat spędzonych razem.

Mam tylko dylemat czy naciskać na nią żeby być obecnym oczywiście biernie w momencie ich zbliżenia czy zostawić im to dla siebie? Mam świadomość że ta druga może tego nie chcieć, ale w końcu jest tam jeszcze moja druga połówka.

Dodam, że nie interesuje mnie seks z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MorbidAngel napisał:

Żona po 20 latach związku odkryła w sobie pociąg do tej samej płci, ale nie do każdej napotkanej kobiety tylko jednej konkretnej. Nie jest to uczucie tylko fizyczny pociąg. 

W naszym życiu uczuciowym i łóżkowym nie ma plaży, a wręcz jest fantastycznie.

Temat tej drugiej mamy przegadany i nie mam oporów co do ich zbliżenia. Traktuje to jako każdą inna nowość z naszej sypialni na przestrzeni lat spędzonych razem.

Mam tylko dylemat czy naciskać na nią żeby być obecnym oczywiście biernie w momencie ich zbliżenia czy zostawić im to dla siebie? Mam świadomość że ta druga może tego nie chcieć, ale w końcu jest tam jeszcze moja druga połówka.

Dodam, że nie interesuje mnie seks z inną.

Chyba bym była....chciała bym to zobaczyć...Zalezy jak ona jest na to przygotowana i czy ta 2 str czuje   pociąg fizycznym do niej....  i pójdzie na takie doświadczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie strony mają flow. Znam ją tą koleżankę i nie mam nic przeciwko niej. Wiem, że jeśli będę zaborczy to zrobią co będą chciały bez mojej wiedzy.

Z drugiej strony jak przez to ma się rozpaść nasz związek to wolę bez kwasu to zakończyć. Chcę dać sobie czas i przekonać się do czego to nas doprowadzi. Nie ma sensu iść na noże. Bo może to być tylko chwilowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2021 o 12:45, MorbidAngel napisał:

Żona po 20 latach związku odkryła w sobie pociąg do tej samej płci, ale nie do każdej napotkanej kobiety tylko jednej konkretnej. Nie jest to uczucie tylko fizyczny pociąg. 

W naszym życiu uczuciowym i łóżkowym nie ma plaży, a wręcz jest fantastycznie.

Temat tej drugiej mamy przegadany i nie mam oporów co do ich zbliżenia. Traktuje to jako każdą inna nowość z naszej sypialni na przestrzeni lat spędzonych razem.

Mam tylko dylemat czy naciskać na nią żeby być obecnym oczywiście biernie w momencie ich zbliżenia czy zostawić im to dla siebie? Mam świadomość że ta druga może tego nie chcieć, ale w końcu jest tam jeszcze moja druga połówka.

Dodam, że nie interesuje mnie seks z inną.

Miałem podobną sytuację. Żona zaproponowała trójkącik. Lubię patrzeć na nie kiedy się bawią a one lubią gdy ja też uczestniczę. Mega fajne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×