Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
GrazynaT

Jak pielęgnować usta zimą?

Polecane posty

no właśnie, tak jak w temacie. jak mogę zadbać o usta zimą? teraz te mrozy, temperatura na plusie sprawia, że moje usta są w stanie krytycznym. co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suche powietrze, minusowa temperatura, wiatr to jest koszmar nie tylko dla ust, ale i całej skóry. Uzupełnij dietę o witaminy, nawilżaj usta, ale ich nie oblizuj. Mi to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, zrób sobie morfologię i zobaczysz czego ci brakuje. Ogólnie przyda się żelazo, kwas foliowy, witamina A i z grupy B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja balsamy stosowałam do ust i nic nie pomogło. zdecydowałam się na zabieg juvederm, który robiłam w krakowskiej vesunie. teraz usta mają się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie był totalnie bezbolesny. z resztą na blogu tej kliniki, o której pisałam wyszedł tekst o pielęgnacji ust i właśnie o tym zabiegu. gdybyś zapragnęła zapoznać się z lekturą oto link do niego: https://vesuna.pl/zimowa-pielegnacja-ust/ .

Edytowano przez S0NIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z krakowa nie jestem, ale sprawdzę czy w moim mieście jest coś takiego. niby zima się kończy, a moje usta dalej w fatalnym stanie. a ile miałaś zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz, maseczki też robią swoje. znajoma to normalnie odparzenia na skórze miała. a ja miałam jeden zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×