Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, mam 23 lata i mam problem z nieregularnym miesiączkowaniem, miałam robione badania hormonów i wyszło ze jakiegoś hormonu mam za mało, problem z jajeczkowaniem i dlatego lekarz przepisał mi tabletki Provera . Przez pol roku je przyjmowałam w styczniu skończyłam je brać. Pierwszy raz po zakończeniu dostałam normalnie miesiączke a teraz mija 40 dzień cyklu i miesiączki brak, czy któraś z was też tak miała? Czy mogę mieć kiedyś problem z zajściem w ciążę? 

Edytowano przez Aniula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy nieregularnym miesiączkowaniu po prostu jest kłopot z wyznaczaniem dni płodnych. Mi pomaga termometr owulacyjny, wiem kiedy jest owulacja, mimo że cykle wahają się u mnie od 25-40 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam przepisaną antykoncepcje na wyregulowanie miesiączek i wiesz co? Po odstawieniu tabletek znów powróciły nieregularne. Niepotrzebnie brałam te pigułki. Mam w domu od niedawna cyclotester i monitoruję sobie w ten sposób ten okres, ale na regularne krwawienia już nie liczę... Może jak zajdę w ciążę , to po porodzie się coś przestawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często poruszane tematy na stronce naturalna.płodność. Może tam coś znajdziesz akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×