Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

8 godzin temu, AgsAgsAgs napisał:

Matka bez ukonczonej szkoly, wyksztalcenia, pracy i perspektyw nie jest dobra matka, chyba, ze taki wzorzec chcesz im przekazac. 

Jeszcze bym dodała: bez wypasionej fury i 100 metrowego apartamentu na Mokotowie🤦‍♀️

Zawsze wydawało mi się, że dobra matka, to taka która kocha swoje dziecko i o nie dba...Bo wyobraź sobie, że moja mama również nie miała ukończenej szkoły i pracy, a jednak była najlepszą matką na świecie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Stokrotka30 napisał:

Niekoniecznie.Studia może zrobić zawsze.Dziecko podrośnie to pójdzie i na studia i do pracy.To jej nie ucieknie.Przynajmniej będzie młodą Mamą.

Dokładnie tak🥰 moja mama studia robiła po moim porodzie, dzisiaj jest szanowanym pracownikiem. Co jej dało młode macierzyństwo? Jestesmy dla siebie przyjaciółkami i akceptuje każda decyzje jaka by ona nie była i za to ja kocham❤️ Mimo młodego wieku poradzili sobie z Tata wiec czemu ja mam nie dać rady? Wiek to tylko liczby. Liczy się to co ktos ma w głowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AgsAgsAgs napisał:

Po tym komentarzu stracilam co do Ciebie resztki zludzen.Albo to prowokacja, albo nie jestes specjalnie madra.

Za to Ty jestes widać bardzo mądra:) powiedziałam prawdę a jak wiadomo prawda boli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ale jednak dzieci nie powinny rodzić dzieci. Tyle w temacie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bez urazy autorko, ale kup sobie jakieś książki o ciąży albo w necie poczytaj (ale w poważnych serwisach). pogadaj z mamą, popytaj o konkrety inne dzieciate. Pogodzić studia zaoczne z pracą już jest ciężko, a jeszcze z małym dzieckiem... Jak ty to sobie wyobrażasz? Kiedy będziesz się uczyć? A jeśli będziesz się uczyć i pracować, to kiedy będziesz spędzać czas z dzieckiem? Chcesz je wiecznie podrzucać mamie, a ciebie nie będzie w ogóle widzieć? A jeśli będzie chore? Nie mówię nawet o czymś okropnie poważnym, ale np. będzie wymagało rehabilitacji albo jeżdżenia po specjalistach. Poradzicie sobie pewnie, tym bardziej, że masz wsparcie w rodzicach, ale nie lepiej wspominać ten etap z dzieckiem jako coś cudownego, a nie "no było strasznie ciężko, ale sobie poradziliśmy"?

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×