Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcin980998

Rozstanie

Polecane posty

Hej kobietki pomóżcie...bylem z wiązku chodź prawda nie długim 2 miesiące..zakochałem sie jak głupi...ale do rzeczy...bylem z ta dziewczyna 2 miesiące widzieliśmy się co weekend super się układało do czasu...gdy po spotkaniu wracałem do domu miałem wypadek z własnej winy...nikt nie ucierpiał... jedynie moj samochod..pisze "abyście miały wgląd we wszystko" zadzwoniłem czy mogę wrócić do niej przenocować ogarnąć samochód i rano wrócić do domu...zgodziła się...wróciłem lecz przejdę do konkretów...napilem się ehh mam troszkę problemów jeszcze ten samochód w sumie nie moj...wieczorem odwiozla Mnie razem z swoja mama...tego co się dowiedziałem dziwne rzeczy robiłem będąc u niej...widziała to jej mama...raczej nic przyjemnego pijany w pien chłopak :(...wiem...zrobiłem błąd....pisałem przez cały tydzień ze przepraszam błagam...to był mój jeden jedyny błąd...spotkaliśmy się za tydzień  kupiłem jej bukiet róż i czekoladki ukleknalem i przeprosiłem. ..nic to na nic porozmawialismy 35 min i tyle ehh raz mówiła ze musi to przemyśleć raz ze to koniec itp...nwm co mam zrobić ehh dać jej czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×