Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Abecadło

Jestem zazdrosna o jego eks

Polecane posty

Jestem strasznie zazdrosna o jego byłą dziewczynę. Byli razem bardzo długo bo ok. 10 lat i tak, przeszkadza mi to, wiem ze im sie nie układało bardzo długo się ciągło bezuczuciowo. Teraz jednak ona jest dla niego najmilsza na świecie kiedy czuje ze go straciła i zaczyna manipulacje. Ja jestem tą złą bo się na nią irytuję, na samo wspomnienie o niej, a ona jest miła grzeczna i inne superlatywy.. Kontakt niestety mają i mieć będą bo wplątali go w bycie chrzestnym u jej brata... i teraz pytanie, czy ze mną jest coś nie tak? Czy jednak kontakt z byłą jest niezdrowy? Od razu zaznacze, że ona nie wie, że on kogoś ma, gdyby się dowiedziała pewnie miałaby go w dupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakop ją w ogródku i pomidorki na niej posadź. Zobaczysz jaką będziesz miała dziką satysfakcję krojąc potem takiego pomidorka na kanapkę dla chłopaka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Abecadło napisał:

[...] Czy jednak kontakt z byłą jest niezdrowy? Od razu zaznacze, że ona nie wie, że on kogoś ma, gdyby się dowiedziała pewnie miałaby go w dupie...

Niezdrowe jest jedynie to, że mają kontakt, a ona nie wie, że on jest zajęty. Pytanie, dlaczego. W kontaktach z byłymi nie ma nic złego pod warunkiem, że wyznacza się odpowiednie granice. Możesz o nich porozmawiać z facetem, określając własne potrzeby i komfort, bez okazywania zbędnej zazdrości i zaborczości. Ostatecznie, on ma swój rozum, a Ty na siłę go przy sobie i tak nie zatrzymasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2021 o 22:26, Nenesh napisał:

Niezdrowe jest jedynie to, że mają kontakt, a ona nie wie, że on jest zajęty. Pytanie, dlaczego. W kontaktach z byłymi nie ma nic złego pod warunkiem, że wyznacza się odpowiednie granice. Możesz o nich porozmawiać z facetem, określając własne potrzeby i komfort, bez okazywania zbędnej zazdrości i zaborczości. Ostatecznie, on ma swój rozum, a Ty na siłę go przy sobie i tak nie zatrzymasz. 

Właśnie jestem tego zdania, że bylych powinno się odciąć grubą kreską. Jeśli kogoś łączyło tak silne uczucie to nie ma szans na prztrwanie "po koleżeńsku". Tylko kwestia, czy tego zerwania kontaktu mogę oczekiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mysle tak ze jak sie zaczyna cos nowego to trzeba byc na to gotowym tzn zamknac pewien okres zycia co za tym idzie wykluczyc ludzi ktorzy mogliby wplywac na tworzenie nowej relacji.

Zdecydowanie Ci to przeszkadza mi tez by przeszkadzalo, dlatego tak jak widze po znajomych to te ktores z kolei zwiazki sa bo po prostu musza byc, zdecydowanie szukaj kogos kto nie ma takiej przeszlosci albo ma ja uporzadkowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak często maja kontakt? Piszą nieraz o czymś? I jak długo z nim jesteś? Ciekawe czemu jej nie powiedział ze kogoś ma...może uważa Cie za plasterek na rane, taki tymczasowy ale liczy ze wkoncu wrócą do siebie i wtedy Cie kopnie...nie musi tak byc ale taka mozliosc jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Malutka92 napisał:

Jak często maja kontakt? Piszą nieraz o czymś? I jak długo z nim jesteś? Ciekawe czemu jej nie powiedział ze kogoś ma...może uważa Cie za plasterek na rane, taki tymczasowy ale liczy ze wkoncu wrócą do siebie i wtedy Cie kopnie...nie musi tak byc ale taka mozliosc jest. 

hmmm kontakt polega raczej na tym ze ona dzwoni, pisze po 20 sms pod rzad, w koncu on odpisze i raz na jakis czas tak jest, czasem pogadaja... jestesmy od pol roku. Raczej kontakt tłumaczy tym, że tego po prostu potrzebuje, że kogoś z kim się było 10 lat nie da sie z dnia na dzień odciąć, ja niestety jestem innego zdania, uważam, że powinno się to odciąć, żeby coś zaczać i stąd moja frustracja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2021 o 13:48, Abecadło napisał:

Jestem strasznie zazdrosna o jego byłą dziewczynę. Byli razem bardzo długo bo ok. 10 lat i tak, przeszkadza mi to, wiem ze im sie nie układało bardzo długo się ciągło bezuczuciowo. Teraz jednak ona jest dla niego najmilsza na świecie kiedy czuje ze go straciła i zaczyna manipulacje. Ja jestem tą złą bo się na nią irytuję, na samo wspomnienie o niej, a ona jest miła grzeczna i inne superlatywy.. Kontakt niestety mają i mieć będą bo wplątali go w bycie chrzestnym u jej brata... i teraz pytanie, czy ze mną jest coś nie tak? Czy jednak kontakt z byłą jest niezdrowy? Od razu zaznacze, że ona nie wie, że on kogoś ma, gdyby się dowiedziała pewnie miałaby go w dupie...

faceci nie postrzegają tego tak jak my. po pierwsze porozmawiaj z nim, że martwi cie ona w waszym życiu, poza tym pamiętaj co najważniejsze powiedziałaś " BYŁA" czyli wybrał Ciebie, a nie ją.. było minęło.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, misiu653 napisał:

faceci nie postrzegają tego tak jak my. po pierwsze porozmawiaj z nim, że martwi cie ona w waszym życiu, poza tym pamiętaj co najważniejsze powiedziałaś " BYŁA" czyli wybrał Ciebie, a nie ją.. było minęło.. 

Niekoniecznie to on wybrał, zadecydował o zakończeniu związku, może o ona zerwała z jakiś powodow a teraz sobie uzmyslowila ze jednak go kocha, wiec wypisuje do niego a niewykluczone ze on tez nadal cos do niej czuje...inaczej by sie raczej odciął skoro nie maja dzieci noi skoro widzi ze jego dziewczyna jest zazdrosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×