Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olaalaela

Ślub bez gości, wesele z goscmi

Polecane posty

Słuchajcie, mój narzeczony oświadczył mi, że możemy wziąć ślub kościelny czy cywilny jedynie w obecności rodziców, rodzeństwa i świadków, natomiast wesele, a raczej imprezka do 2 w nocy w gronie 70 osób miałaby się odbyć bez problemow. 

Tłumaczy to tym, że ma problemy psychiczne i że boi się skupiska ludzi którzy patrzą na niego, co go stresuje i może dostać ataku paniki. Obecność gości na weselu nie jest już stresująca bo to będzie zabawa. 

Nie wiem jak się zachowac, jak rozmawiac z gośćmi, boję się jak  będą reagować i czy się nie obraża, myślę tez nad rozmowa z psychologiem bo to dla mnie dość dziwna sytuacja. Ktoś może byl w podobnej i podpowie co robić? 

Nie wiem co myśleć i co zrobić żeby każdego zadowolić. 

Matka Pana młodego wie o jego problemach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Twój narzeczony ma problem i chce wziąć ślub tylko w obecności najbliższych osób to na przyjęcie po ślubie też pasowałoby zaprosić tylko te osoby. Trochę dziwnie zapraszać ludzi na wesele a na ślub nie, skoro to właśnie to co odbywa się w kościele jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak będzie bo tu gdzie mieszkam w czasie pandemii na ceremonię do urzędu może wejść nie więcej niż 10 osób wliczając młodych i urzędnika. Wesele będzie w ogóle w innym terminie. Nic strasznego uwierz.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez pandemie wszystko potrafi sie skomplikować..wiele par  po przełożeniu ślubu potem go nie wzięło , bo sie po prostu rozmyślili..takie głupie niepewne czasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×