Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
stanislav1

Zwiększenie ilości nasienia??

Polecane posty

8 minut temu, marinero napisał:

Tak podaje nam dostawca pradu .Moj jest ENEA :)A tak na marginesie  to czlowiek nie jest w stanie pracowac rekami z czestotliwoscia 60 ruchow  na sek (!) Warto o tym pamietac ! LOL

W Europie jest 50... a gdy dołożysz jeszcze 10 ruchów ręką to w sumie tak może być... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, marinero napisał:

Nasienie czyli plemniki   sa produkowne na okraglo ! 24 godz na dobe ! a potem magazynowane w prostacie gdzie sa  wzbogacane o  sluz ktory pelni role lubrykatora i srodowiska w ktorym plemniki sie poruszaja a wiec to ilosc sluzu decyduje o wielkosci ladunku spermy.Nadmiar plemnikow z powodu absencji jest automatycznie usuwany do cewki moczowej, skad  ja mocz wyplukuje na zewnatrz organizmu.

Poniewaz to sluz decyduje o wielkosci ladunku wiec to prostata jest obiektem o ktory trzeba dbac jesli sie chce zwiekszyl ilosc ladunku.A wiec dieta  jest decydujaca ,szczegolnie bogata w kwasy omega 3 .

Mozna jeszcze cwiczyc miesnie Kegla  ale  ktorego faceta na to stac?! LOL

Jako ciekawostke dla leniwych  podam LOL  🙂

Elektroejakulacja - wywoływanie  wytrysku  pod wpływem impulsów prądu elektrycznego.

Metoda ta jest stosowana podczas pobieranie nasienia w razie niemożliwości wykonania przez samca skoku kopulacyjnego, np. w przypadku choroby kończyn (u buhajów i tryków) lub gdy samce trudno reagują na zabieg masowania (u drobiu). Elektroejakulacja polega na wprowadzeniu do prostnicy (u ssaków) lub kloaki (u ptaków) elektrody dwubiegunowej w kształcie walca podłączonej do elektroejakulatora. Po zastosowaniu odpowiedniego impulsu elektrycznego następuje wytrysk nasienia (ejakulacja).

Metoda latwa i ogolnie dostepne narzedzia .W kontakcie mamy 230 V i 60 Hz :).Mozna zastosowac tez doladowarke o odpowiednim  tj mniejszym napieciu LOL

Mamy 50Hz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2021 o 18:23, marinero napisał:

Mnie tez kiedys ten temat zainteresowal i po poszukiwaniach podziele sie z wami ma wiedza 🙂 :

1.Ilosc to kwestia indywidualna .Ma sie pewien zaprogramowany wzor produkcji i banki na mleko sie nie wyprodukuje ale  w pewnym zakresie mozna wplynac na ilosc:).Minimalnym ! Rdzedu max 50% 

2.Dlugi okres absencji, powyzej 3 dni zero seksu, juz prawie podwaja ilosc .To najbardziej skuteczny sposob  i daje wymierne efekty.

3.Owsianka  stymuluje  do produkcji nasienia !wiec warto ja czesto spozywac.Ubocznym efektem jest szybkie przybieranie na wadze i oponka wokol pasa 🙂

4. Zimne kapiele jader daja dobre wyniki.Trzeba brac lodowaty prysznic i schladzac nim jadra.Na drugi dzien bedzie efekt:) 

5.Pic duzo wody niegazowanej. Powyzej 2 litrow dziennie.

6.Uprawiac sporty wysilkowe  gdzie duza grupa miesni jest zaangazowana

6.Prowadzic zrownowazony styl zycia  tzn wysypiac sie,  jesc duzo warzyw  i wocow, bo mineraly i witaminy to podstawa wszystkiego 

7.Unikac stresu (!)  To zabojca spermy! i pozadania ! 🙂 Radze brac Positivum  przed bara-bara ! 

I to by bylo tyle w temacie.Zycze eksperymentatorom owocnych wynikow 🙂 

święte przykazania ale z mojego dośw. najbardziej niszczy popęd stres i zamartwianie się, a mam ponad 42 lata.

Kiedy ćwiczyłem na siłowni regularnie to jakby więcej nasienia miałem to się zgadza bo wtedy więcej testosteronu organizm produkuje .

Ale w ogóle wszelkie sporty ,a w szczególności dużo daje pływanie i bieganie w moim przypadku.

Jednak wypoczynek jest najważniejszy, pamiętam jak 3 lata temu żonę wręcz zalałem i to dwa razy pod rząd w przeciągu 20 minut, no ale wypoczywaliśmy nad morzem 2 tyg. i codzienne dłuuuugie spacerki. Rzadko mi się jednak tak zdarza .

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kluczem do sukcesu jest zbicie wagi z 99 na 75-80kg przy 187 cm wzrostu ... 16cm ( więcej niż średnia w PL ) ale to nie ma znaczenia 🤣:classic_wink:

Więcej ruchu itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×