Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bbcw

Spotkania/randki przez portale randkowe + moja historia

Polecane posty

Hejka, mam pytanie, a w zasadzie parę pytań 😉 Otóż co sądzicie o różnego rodzaju portalach, gdzie można kogoś poznać? Ja od jakiegos czasu jestem na randkach z Facebooka, które o dziwo wydają mi się lepsze od tindera, chyba takie bardziej nastawione serioo na związek, a nie tylko na sex, ale wiadomo każdy tego typu portal i takich ludzi kolekcjonuje, no i nic do tego nie mam. Ja po prostu poznałam tam parę fajnych chłopaków, a z dwoma nawet sie spotkałam. Noo i z jednym coś tam bardziej poważniej sie robiło (całowalismy sie na pierwszym spotkaniu u niego, spalismy razem, ale tylko przytulanie) noo i od drugiego spotkania nagle nic, kolejne i nic i jeszcze kolejne i dalej nic sie nie działo. Chemia wydaje mi sie, że była, ale jakos czegos brakowało. On nic nie robił (26l) a ja czekałam na jego ruch(23l). Koniec końców pogadalismy o tym co to za relacja i wyszło, że jestesmy do siebie podobni, ale na związek to chyba nie wyjdzie nam. Ja byłam bardziej skłonna do tego, zeby zaryzykować i spróbować, a on powiedział coś w stylu, ze nie chce zepsuć tego co mamy dotychczas i że nie chciałby teraz nagle urwać kontaktu, a że na zwiazek to chyba nie ma tgeo czegos i lepiej chyba w to nie brnąć. Teraz mam pytanie, booo on chce dalej utrzymywać relacje. Ja sie nie zdazyłam zakochać, ani nawet zauroczyć, ale na pewno jakieś tam motyle w brzuchu były. No więc co myslicie, co on chce odemnie ? Serio chodzi tylko o kumpelskie pogaduchy itp? Dodam, że dalej piszemy codziennie, luźno o wszytskim i o niczym. Czy taka relacja może przetrwać, czy co? Kumpla tez zawsze fajnie miec, ale nie wiem czy to nie dziwne, czy nie robi sie z tego przysłowiow friendzone? Jestem w jakims potrzasku, tak mi sie wydaje, no nie wiem co robic, czy szukać dalej, bo skoro to nie to, to moze powinnam znów zaczac kogos szukać? Chce na prawde stworzyć normalny związek z kimś, czuć się kochaną i sama dawać z siebie wszystko co najlepsze. Czyy są jescze faceci, którzy chcą tego samego czy sami zajeci? :d hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×