Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że nie potrzebuję pouczania i nie życzę sobie negatywnych komentarzy. Mam 17 lat, ostatnią miesiączkę miałam od 9 do 14 lutego. Cykle mam bardzo długie bo po około 40 dni. Ostatni raz współżyłam 18 lutego, a wcześniej 16 lutego.Oba stosunki były w prezerwatywie i ani razu chłopak nie doszedł we mnie. Dzisiaj jest 6 marca. od około tygodnia bardzo bolą mnie piersi (zawsze bolą mnie przed okresem, ale w tym przypadku jeszcze duzo do terminu okresu, lecz kiedys taka sytuacja juz sie przydarzyła), zauważyłam po 2-3 niebieskie żyły na każdej z piersi, pobolewa mnie podbrzusze i mam wrażenie ze jestem ciągle głodna, poza tym odczuwam lekką suchość w pochwie, mimo że właśnie teraz powinna byc owulacja. Więc moje pytanie brzmi: Czy to mozliwe żebym była w ciąży i odczuwała jej objawy tydzień po stksunku, który odbył się 2 albo 4 dni po okresie więc powinnam być wtedy niepłodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, niemożliwe żebyś odczuwała objawy ciąży tydzień po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Iwna napisał:

dziękuję za odpowiedź, a wiadomo po jakim czasie od stosunku można czuć jakies objawy i czy w ogole w moim przypadku ciąża jest możliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Misia25 napisał:
1 godzinę temu, Iwna napisał:

dziękuję za odpowiedź, a wiadomo po jakim czasie od stosunku można czuć jakies objawy i czy w ogole w moim przypadku ciąża jest możliwa?

Jednym z pierwszych objawów jest brak miesiączki. U mnnie mdlosci, senność i zmęczenie pojawiły się ok 6-7 tydzień ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli objawy ktore odczuwam teraz po dwóch tygodniach od stosunku nie są powiązane z ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czułam objawy dwa tygodnie od zapłodnienia. Nagle biust mi urósł i bolał plus dziwne samopoczucie. Ale Ty autorko raczej w ciąży nie jesteś a twoje objawy mogą mieć związek z hormonami lub zwyczajnie tak się boisz o ciążę że już widzisz więcej niż zwykle. Czekaj na miesiączkę póki co . Jeśli się nie pojawi zrób test ciążowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź! Ja objawy odczuwam juz od tygodnia takie same więc z tego co się dowiedziałam jest małe prawdopodobieństwo że to ciąża. Jednak mimo wszystko i tak będę sie martwić ze może jednak poszlo nie tak jak powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i czy teraz, czyli dwa tygodnie od stosunku to dobry czas do zrobienia testu?

 

Edytowano przez Misia25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Misia25 napisał:

i czy teraz, czyli dwa tygodnie od stosunku to dobry czas do zrobienia testu?

 

Nie. Oblicz sobie kiedy powinnaś mieć kolejna miesiączkę i zrób test po tym terminie jeśli nie dostaniesz okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia w ciąży nie jesteś. 

Bolące piersi i widoczne żyły na nich są również objawem zbliżającej się owulacji, tym bardziej, że piszesz, że do okresu jeszcze trochę czasu masz. Twoj objaw bolących piersi wypada właśnie na mniej więcej środek cyklu, pamiętaj też, że owulacja może się przesunąć przez nadmierny wysiłek, stres, przeziębienie itp. Uważam, że jesteś w dniach płodnych i zbliżasz się do owulacji. Objawy ciąży niestety nie występują po tygodniu, za krótki czas, zazwyczaj pierwszym objawem ciąży jest brak miesiączki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×