Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej. Mam takie pytanko. Współżyłam z chłopakiem w pierwszym dniu miesiączki i tego dnia miałam zacząć ponowna przygodę z tabletkami. Do rzeczy.. współżyłam z chłopakiem w dniu miesiączki ponieważ była ona tak licha ze nam obu to nie przeszkadzało tego dnia również zażyłam pierwsza tabletkę anty z pierwszego opakowania oczywiście skończył w środku moje pytanie czy ta tabletka już chroniła mnie przed zajściem w ciąże ? Od tego czasu minęły 4 tygodnie dostałam już miesiączkę wywołana przez tabletki ale mnie zastanawia mnie to czy ta pierwsza tabletka już mnie wtedy chroniła 🙂

Edytowano przez czornasyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze bardziej uchronił Cię przed ciążą cykl. 1 dzień cyklu jest niepłodny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ochrona jest na pewno od pierwszej tabletki, jeśli weźmie się ją w pierwszy dzień cyklu, ale rzeczywiście najważniejsze, że właśnie był to pierwszy dzień cyklu. Gdybyś kiedykolwiek miała wątpliwości czy ochrona działa, to możesz mechanicznie zabezpieczać się błoną dopochwową z żelem plemnikobójczym

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze też masz możliwość sprawdzenia kiedy masz dni płodne, czy coś się nie przesunęło. 1 dc to niepłodny dzień co do zasady, ale nie zaszkodzi tego kontrolować. Polecam zatem monitor Afrodyta Smart z apką na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jest ochrona od pierwszej tabletki przyjętej w 1 dc. Ale ogólnie trzeba brać regularnie pigułki. Ja wole regularnie sprawdzać płodnośc na testerze na slinę lh ze specjalną aplikacja na smartfona. W dni płodne mechaniczne zabezpieczenie i bez żadnych pigułek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja zrezygnowałam z pigułek, teraz zabezpieczam się mechanicznie Diafragmą Caya antykoncepcyjną boną dopochwową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, jednak nie jestem pewna czy na 100% . jesli dostalas okres to nie masz sie czym martwic, jednak mozesz cykl wyznaczyc sobie cyclotest my way na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×