Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
CaffeLatte

Afirmacje. Kto wie o co chodzi niech sie udziela.

Polecane posty

Nie mówię, że zupełnie w to nie wierze. Ale nie jestem przekonana. No bo, że niby jeśli uwierzę i będę afirmować to trafię 6 w lotto? Kiedyś był taki program "Prawdziwe przekręty" i tam facet powtarzał: "Jeżeli coś jest zbyt piękne by mogło być prawdziwe to na pewno takie nie jest" To zdanie mi utkwiło mi w pamięci. Jeżeli się mylę, przekonajcie mnie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja stosowalam afirmacje przez ponad 6 miesiecy.kupilam sobie zeszyt i codziennie pisalam z data i godzina. bylam w za przeproszeniem w ciemnej duuuupie i musialam sie jakos uspokoic i psychicznie wyprostowac.ale to trzeba pisac codziennie.czasem pisalam kilka razy dziennie a czasem raz dziennie.te afirmacje doprowadzily mnie do znalezienia w spokoju wlasciwej drogi wyjscia z trudnej sytuacji.w tej chwili jestem jakies 3 tygodnie przed przeprowadzka i jestem totalnie opanowana i nie dostaje atakow paniki.nawet jesli przychodzi czasem moment ,ze czuje sie troche nieswojo to natychmiast powtarzam w myslach afirmacje-jeszcze lepiej dzialaja afirmacje wypowiadane do siebie w lustrze. Na poczatku przez miesiac czy dwa nie zauwazylam roznicy ale dalej regularnie pisalam.na razie nie odczuwam dalszej potrzeby pisania ale nie wykluczam,ze do tego wroce.z tymi afirmacjami u mnie bylo tak,ze wydawalo mi sie ,ze to nie dziala ale sama nie wiem kiedy sie przestawilam.Ale trzeba to robic regularnie codziennie nawet gdy sa dni ,ze cie od tego odpycha , to trzeba sie zmusic-tez mialam takie czasem odczucie.dobrze jest pisac przed snem i po przebudzeniu sie.w pokoju nie powinno byc nikogo,tv czy jakas muzyke nalezy wylaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzi z afirmacjami, ale są dużo skuteczniejsze sposoby dostawania czego się chce. Afirmacje dobrze nadają się z kolei do wgrywania sobie podświadomych programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiara +afirmacja +działanie = sukces 🙂

JAK  nie  spełnisz  tych  3  punktów  to  nie  licz  na  efekt .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.03.2021 o 21:44, CaffeLatte napisał:

Jeżeli się mylę, przekonajcie mnie proszę.

Pojmujesz to zbyt szeroko. Afirmacja dotyczy spraw, które kontrolujemy. Na wyniki Lotto nie mamy żadnego wpływu. Poza tym, że w ogóle gramy albo nie. To rodzaj samospełniającej się przepowiedni i rzeczywiście działa. Dlatego pozytywnym ludziom się dobrze układa.

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.03.2021 o 17:44, agent of Asgard napisał:

Wiem o co chodzi z afirmacjami, ale są dużo skuteczniejsze sposoby dostawania czego się chce. Afirmacje dobrze nadają się z kolei do wgrywania sobie podświadomych programów.

Jakie sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, CaffeLatte napisał:

Jakie sposoby?

Wizualizacje, najlepiej działające na możliwie wiele zmysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Wizualizacje, najlepiej działające na możliwie wiele zmysłów.

A znasz dobry sposób jak to robić? Bo mnie to nuży, wydaję mi się że robie to po łebkach i w dodatku zalecane jest wizualizowanie przed snem i rano. U mnie efekt jest taki że zasypiam w ciągu minuty 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×