Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przysiegam nie mam nikogo,kto by byl zemna.  Jestem calkowicie sama ... moja rodzina I maz kompletnie nic z ich strony . Mam dosyc juz tego ze nikomu na mnie nie zalezy .... co mam robic ? Z mezem tez nic juz chyba nie wychodzi a w lozku ??? Ja 22 lata on 34 . Staram sie uprawiam sport ubieram ciuchy jakie on chce,zmienilam styl I wogole wszystko no I nic on ciagle nie chce I ciagle zmeczony ehhhh . Tak bardzo to boli ... zaczelam sprawdzac telefon no I nic nie znalazlam  ... mam tego dosc . Nie mam przyjaciol ani nikogo z kim moge pogadac . Wszystko siedzi we mnie . Juz nie wiem co mam robic... wysylam mu moje nawet naprawde sexy fotki I smsy I zadnych reakcji ... ... czy naprawde moj starszy maz nie chce zemna uprawiac seksu ????? Co jest nie tak ???? Nawet jezeli on woli starsze to po co na portalu randkowym sie wogole do mnie odzewal I jest zemna 3 lat ? A po slubie 2 lata ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałaś rozmawiać z nim na ten temat ? Nie w sposób oskarzycielski tylko zwrócenie uwagi na to jak sie czujesz, co ci sie nie podoba, jak go odbierasz ? Bo wydaje mi się, ze on może sobie z wielu rzeczy nie zdawać sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Natka

Dnia 7.03.2021 o 02:57, Natka napisał:

Przysiegam nie mam nikogo,kto by byl zemna.  Jestem calkowicie sama ... moja rodzina I maz kompletnie nic z ich strony . Mam dosyc juz tego ze nikomu na mnie nie zalezy .... co mam robic ? Z mezem tez nic juz chyba nie wychodzi a w lozku ??? Ja 22 lata on 34 . Staram sie uprawiam sport ubieram ciuchy jakie on chce,zmienilam styl I wogole wszystko no I nic on ciagle nie chce I ciagle zmeczony ehhhh . Tak bardzo to boli ... zaczelam sprawdzac telefon no I nic nie znalazlam  ... mam tego dosc . Nie mam przyjaciol ani nikogo z kim moge pogadac . Wszystko siedzi we mnie . Juz nie wiem co mam robic... wysylam mu moje nawet naprawde sexy fotki I smsy I zadnych reakcji ... ... czy naprawde moj starszy maz nie chce zemna uprawiac seksu ????? Co jest nie tak ???? Nawet jezeli on woli starsze to po co na portalu randkowym sie wogole do mnie odzewal I jest zemna 3 lat ? A po slubie 2 lata ???

Dzień dobry Natka, zapraszam na 15 minutową darmową konsultację online jeżeli szukasz pomocy. 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.03.2021 o 19:57, Natka napisał:

Przysiegam nie mam nikogo,kto by byl zemna.  Jestem calkowicie sama ... moja rodzina I maz kompletnie nic z ich strony . Mam dosyc juz tego ze nikomu na mnie nie zalezy .... co mam robic ? Z mezem tez nic juz chyba nie wychodzi a w lozku ??? Ja 22 lata on 34 . Staram sie uprawiam sport ubieram ciuchy jakie on chce,zmienilam styl I wogole wszystko no I nic on ciagle nie chce I ciagle zmeczony ehhhh . Tak bardzo to boli ... zaczelam sprawdzac telefon no I nic nie znalazlam  ... mam tego dosc . Nie mam przyjaciol ani nikogo z kim moge pogadac . Wszystko siedzi we mnie . Juz nie wiem co mam robic... wysylam mu moje nawet naprawde sexy fotki I smsy I zadnych reakcji ... ... czy naprawde moj starszy maz nie chce zemna uprawiac seksu ????? Co jest nie tak ???? Nawet jezeli on woli starsze to po co na portalu randkowym sie wogole do mnie odzewal I jest zemna 3 lat ? A po slubie 2 lata ???

wyluzuj, życie to nie tylko sam seks, róbcie razem coś innego, grajcie w szachy, jazda na rowerze, gra w piłke itp. Przestań kombinować i zacznij gotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.04.2021 o 03:27, Śliwkawkompocie napisał:

Tak było od początku? Czy od Dopiero niedawna zaczął ochładzać swój stosunek do Ciebie? Tutaj ważna jest: ROZMOWA ROZMOWA ROZMOWA

ile można jeść codziennie tą samą potrawe? nawet codzienny seks z miss świata się znudzi, żadna rozmowa, bo człowiek to takie ciele że się przezywczaja do tego co ma i mu obojętnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×