Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kasiakasia88

Michasia, Kristal i Jurek

Polecane posty

Co o niej sądzicie? Kiedyś oglądałam namiętnie, bo była fajną, swojską dziewczyną, a teraz 🥴 raz krzyczy "zostań w domu", a za tydzień organizuje obóz nad morzem 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2021 o 14:27, Kasiakasia88 napisał:

Co o niej sądzicie? Kiedyś oglądałam namiętnie, bo była fajną, swojską dziewczyną, a teraz 🥴 raz krzyczy "zostań w domu", a za tydzień organizuje obóz nad morzem 😒

Kiedy trzeba było siedzieć w domu to się siedziało , jak można wyjechać to czemu nie ( obóz sportowy był legalny przecież ) w tym samym czasie ludzie na narty do Zakopanego przyjeżdżali . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2021 o 08:07, Puderniczka 2.0 napisał:

Też mi się już przejadła. Wywaliłam z obserwowanych, bo zaczęłam odnosić wrażenie, że za bardzo gwiazdorzy. 

Ja tam ja nadal bardzo lubię , mimo reklam i współprac jest nadal normalna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pozytywkaa napisał:

Kiedy trzeba było siedzieć w domu to się siedziało , jak można wyjechać to czemu nie ( obóz sportowy był legalny przecież ) w tym samym czasie ludzie na narty do Zakopanego przyjeżdżali . 

Akurat to było w czasie, kiedy hotele miały przyjmować tylko osoby w ramach podróży służbowych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kasiakasia88 napisał:

Akurat to było w czasie, kiedy hotele miały przyjmować tylko osoby w ramach podróży służbowych 

Myślam że mówisz o tym ostatnim , z zeszłego tygodnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasiakasia88 napisał:

Akurat to było w czasie, kiedy hotele miały przyjmować tylko osoby w ramach podróży służbowych 

Akurat wiele blogerek w ten sposób januszowało. Dawały hasztagi #zostańwdomu, a cichaczem wyjeżdżały "w podróż służbową". 🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×