Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, już nie wiem co myśleć 😔 staramy się z mężem o dziecko od lipca 2020r w sierpniu się udało ale niestety we wrześniu poroniłam (ciąża biochemiczna) od tego momentu wgl nie czuję owulacji okres był regularny. 

W lutym 2021r okres opznil się o tydzień aż w końcu dostałam 12.02 skończył się 17.02. 🙂

11.03 miałam wizytę u ginekologa taka kontrolna badania piersi/skierowanie na cytologię etc. Na wizycie ginekolog zrobił badanie USG i powiedział że na dniach będzie owulacja. Oczywiście współżyliśmy z mężem w tych dniach i przed wizytą u gin. Też 

Endometrium wynosi 9mm, a pęcherzyk graffa 17mm okrs mam dostać 16.03 kochane powiedzcie mi czy jest wgl szansa że się udało? I że okres nie przyjdzie. Czy któraś z was tak miała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odbyły się stosunki w dniach przewidywanej owulacji to oczywiście, ze jest szansa. Musisz pamiętać o tym, ze szansa na zajście w ciąże u zdrowej kobiety z potwierdzona owulacją wynosi 33%. Wiec albo się uda, albo się nie uda. Polecam Ci monitoring owulacji u ginekologa co miesiąc i/ lub testy owulacyjne (wystarcza najtańsze z Allegro) aby wiedzieć czy „ wstrzelacie się „ w te dni. Staracie się o dziecko niecały rok, to nie jest długo. Wierz mi, staram się od około 3 lat, a w tym czasie straciłam dwie ciąże 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Cytrynka08 napisał:

Bardzo mi przykro, dziękuję również za odpowiedź, trzymam kciuki ❤️

Nie dziękuje. Ja Ciebie również. Trzymaj się! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×