Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, niedawno miałam swój pierwszy raz,  tak samo mój partner, który miał problem z erekcją (chyba za mocno sie stresował) aby pobudzić zaczeliśmy bez żadnego zabezpieczenia, potem jak poczuł, że może założyć prezerwatywę zrobił to, jednak boję się, bo miałam okres 23 lutego, a cykl średnio trwa 5 - 7 dni i chyba wychodzi na to, że były to dni płodne, więc zapobiegawczo na następny dzień wzięłam tabletkę 'dzień po', bo obawiam się iż 'zabawa bez niczego z wkładaniem' może skończyc się..i moje pytanie, czy jest możliwe, abym była w ciąży skoro zażyłam tabletkę jak najszybciej, wytrysk skończył się w prezerwatywie, a jedynie początek był bez żadnego zabezpieczenia. Dodam, że naczytałam się sporo na internecie i niepokoi mnie bardzo fakt, że po tabletce śluz powinien być gęsty, u mnie praktycznie go nie ma i to mnie niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj. Ciąży z tego nie będzie. Ps; Twój cykl nie może trwać 5-7 dni 😉 podajesz tu czas krwawienia pewnie. Cykl się liczy od pierwszego dnia krwawienia. Wiec dziś jest Twój 19 dzień cyklu. I teraz musisz powiedzieć za ile dni spodziewasz się kolejnego okresu. Wtedy będzie można powiedzieć teoretycznie kiedy wypadają dni płodne i ile trwa Twój cykl 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, tak chodziło mi o czas krwawienia 😅równo co miesiąc mam, czaaasami parę dni wcześniej lub póżniej, ale dziękuję za odpowiedz, troche spokojniejsza 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, możesz kontrolować płodność i wtedy będziesz wiedzieć kiedy dokładnie ma pojawić się owulacja. Test owulacyjny z aplikacja na telefon Afrodyta Smart bardzo pomaga w takich sytuacjach. Na podstawie poziomu lh w ślinie masz podany termin owulacji bardzo dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×