Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olarudz1

Meble kuchnia Obi

Polecane posty

Hej, czy ktoś z was ma może kupione meble kuchenne ze sklepu Obi? Będę urządzać kuchnie i bardzo podobają mi się jedne fronty ze sklepu Obi, ale w internecie nie mogę znaleźć opinii na temat kuchni z Obi. Może ktoś z was coś wie?  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jedyny sklep, więc poszukaj może jeszcze w innych miejscach. Na pewno trafisz na coś solidniejszego i to w lepszej cenie. Jeśli będziesz poszukiwała jakichś porad dotyczących urządzania kuchni, to zerknij sobie na https://www.meble.pl/poradnik - jest tam sporo interesujących artykułów. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2021 o 23:10, Olarudz1 napisał:

Może ktoś z was coś wie?

Montowałem kuchnię z Leroy, montowałem kuchnię i Castoramy, z Ikea i od jednego producenta z Allegro. Z Leroy i Casto wyglądają jakby były od jednego producenta. Przynajmniej fronty bo szafki już nie. W jednej kuchni pożeniłem górne szafki z Leroy z dolnymi z Casto. Nie ma różnicy. Podejrzewam, że w Obi też są od tego samego producenta.

Doradzam lakierowane bo oklejane fronty się rozklejają przy piekarniku po kilku latach jeśli używasz go często. W ogóle najlepiej zamówić u tego producenta z Allegro bo są tak samo dobre a dużo tańsze. I można zamówić na dowolny wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×