Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć, jestem tu nowa. Czytam Was sobie i fajnie, że się wspieracie. Najlepiej jest właśnie pogadać z inną kobietą. Proszę o wypowiedzenie się co o tym sądzicie. Mam 29 lat, regularne miesiączki co 27 dni. W tym miesiącu stosunki bez zabezpieczenia byly 1, 2, 4 i 5 marca. Data ostatniego okresu to 21 luty. Czyli wychodzi, że były w 9, 10, 12 i 14 cyklu. 14 dnia szyjka była już zamknieta, 9 było otwarta. Tyle tylko wiem, bo jakoś specjalnie się nie badałam. Od 14 dnia cyklu mam dyskomfort w podbrzuszu, tak jakby kuło, ciągnęło, lecz nie są to jakieś mocne bóle. Szyjka zamknieta ciągle. Podobno jest możliwość ciąży, ale czy to nie są jakieś torbiele? .. Proszę o wypowiedzenie się, wiem, że muszę iść do ginekologa, ale może któraś z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego musisz iść do ginekologa? Nawet jeśli to ciąża to ginekolog niczego nie zobaczy tak wcześnie. Stosunki odbyły się najpewniej w dni płodne, wiec jest szansa. Czekaj do dnia spodziewanej @ i zrób test ciążowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 😘 ale torbiele zobaczy.. Nigdy nie miałam problemów z jakimiś infekcjami.. Tak jak mówisz, poczekam do terminu miesiączki, jeśli to nie ciaza, to te po belowanie brzucha musi być czymś spowodowane, pierwszy raz tak mam, nigdy nie miałam nawet bólów owulacyjnych.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, ze nigdy ich nie było nie znaczy, ze się nie pojawią😉 nasze organizmy często potrafią się zmieniać. O ile nie są to jakieś ostre, uciążliwe bóle to nie ma się czym martwić. Również mam cykle 27 dniowe i właśnie w okolicy 14 dc mam owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×